Дитяча футбольна школа «Динамо» запрошує до тренувань всіх бажаючих

Динамо Київ 24 Травня, 11:35 413
Дитяча футбольна школа «Динамо» запрошує до тренувань всіх бажаючих
ДЮФШ «Динамо» Київ ім В.В. Лобановського запрошує до тренувань всіх бажаючих віком від 6 до 17 років.
Дитяча футбольна школа «Динамо» Київ з 1 травня 2022 року відновила свою роботу на тренувальних базах на Нивках та в Кончі-Заспі.

З огляду на те, що багато наших учнів на даний момент перебувають за кордоном, ми запросили всіх бажаючих приєднатися до наших занять. За два з половиною тижні були доукомплектовані групи учнями з інших клубів міста Києва, в яких зараз не проводяться заняття, та дітьми, які тимчасово переміщені з окупованих територій. Наразі заняття у повноцінних складах груп проводяться у всіх вікових категоріях, а це діти віком від 6 до 17 років.

Отримати інформацію про час та місце заняття конкретної вікової групи можна за телефоном 044-597-02-00.

Ми чудово розуміємо, що за останні два місяці багато дітей зазнали психологічного стресу, і в цій складній ситуації можливість займатися улюбленим видом спорту допоможе юним футболістам повернутися до звичайного життя, відчути себе впевненіше і більш захищено, почуватися психологічно розкутіше, повірити в те, що все налагодиться і ми повернемося до звичного нам ритму життя.

Наші тренери оточать усіх дітей турботою і увагою та докладуть максимум зусиль, щоб створити сприятливі умови для безпечних занять. Бували дні, коли під час тренувань звучав сигнал повітряної тривоги, і нам доводилося терміново переходити у сховище, яке знаходиться за кілька метрів від футбольного поля, щоб там перечекати небезпеку. До відновлення занять керівники тренувальних баз подбали про те, щоб там можна було зручно розміститися одразу кільком групам. Безпека дітей понад усе, і від цього ми насамперед відштовхуємось у сьогоднішній роботі, - йдеться в заяві академії.