Привітання Рінату Ахметову від братів Суркісів

Футбол України 21 Вересня, 15:36 106
Привітання Рінату Ахметову від братів Суркісів
Привітання Ріната Ахметова з його 55-річчям.
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого 55-річчя!

Віддавши своє серце футболу, Ви створили один із найсильніших клубів у вітчизняній історії, який одного разу вже досяг європейської вершини, і продовжуєте вкладати свою енергію, мудрість і сили в розвиток гри мільйонів. Завдяки Вашій амбітності та цілеспрямованості, «Шахтар» нині є прикладом успіху для багатьох українських футбольних клубів.

Суперництво наших команд на футбольному полі дарує прекрасну мотивацію для самовдосконалення, стимулюючи і «Шахтар», і «Динамо» рухатися до нових вершин і досягнень, працювати над своїми промахами та прогресувати.

У день ювілею бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, сімейного щастя та благополуччя, натхнення та лише позитивних емоцій від футболу!

З повагою,

Президент ФК «Динамо» Київ

Ігор Суркіс

***

Вітаючи Вас із днем народження, складаю шану людині, яка всіма своїми словами та вчинками уособлює всеосяжну любов до Футболу та щедро ділиться цим світлим почуттям.

Українському футболу відверто пощастило мати такого мецената. Пощастило з тим, що у Ваших чуйних руках донецький «Шахтар» перетворився на справжнього гранда.

Славетні традиції «гірників» наразі збагачені амбіціями європейського ґатунку, що дозволяє не лише підтримувати належний градус суперництва на внутрішній футбольній арені, а й примножувати міжнародний авторитет нашого шкіряного м’яча.

Батьківська турбота про своє дітище доповнюється з Вашого боку достеменним знанням усіх найтонших і найделікатніших сфер народної гри, а органічний сплав професіоналізму, послідовності та далекоглядності є міцним фундаментом успішного функціонування одного з провідних клубів нашої держави, її футбольної гордості та надії.

Такого завзятого суперника, як Ви, завжди приємно зустрічати на арені чесної спортивної боротьби. Її головним результатом, незалежно від підсумку окремих матчів і турнірів, є взаємний прогрес і – щира чоловіча Дружба.

Радий і гордий тим, що можу віднести Вас до кола друзів і однодумців щодо важливості ролі Футболу в сучасному світі й зокрема в аспекті розбудови України, турботи про майбутнє нашої нації як спільноти здорових, самодостатніх людей.

Нехай Футбол і надалі відповідає Вам взаємністю, наповнюючи Ваше велике серце відчуттям новизни та яскравого свята.

Також зичу Вам, шановний імениннику, миру та гармонії, щастя й здоров’я в сім’ї, у колі рідних і близьких. Наснаги Вам і натхнення, Божої ласки в усіх шляхетних задумах і справах.

Із повагою – Григорій СУРКІС