Тренер збірної Шотландії: «Знаємо жахливу ситуацію України, але це не вплине на гру»

Збірна України 24 Травня, 16:28 584
Тренер збірної Шотландії: «Знаємо жахливу ситуацію України, але це не вплине на гру»
Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк висловився про майбутнє протистояння зі збірною України в рамках плей-офф відбору на чемпіонат світу-2022 у Катарі.
«Ми хотіли, щоб гра тривала, ніхто не хотів, щоб хтось прощався чи не грав у матчі. Добре, що вони мали змогу виїхати з країни, і деякі українські футболісти тренувалися протягом кількох тижнів. Вони грали з «Шахтарем» та «Динамо». Очевидно, до них приєднаються дев'ять чи десять гравців з усієї Європи, у них буде сильний склад, українці будуть готові на 100 відсотків – так само як і ми.

У нас є люди, які переглянули всі три товариські матчі збірної України. Ми проаналізуємо їх. Участь в іграх брали тільки футболісти з чемпіонату України, і багато хто з них був викреслений з остаточного складу. Ми матимемо уявлення про певні схеми гри суперника, але це може змінитися, коли з'являться Зінченко, Миколенко, Яремчук та Ярмоленко. Україна – гарна команда, технічно та тактично. Вони грають першим номером і приїдуть на «Хемпден Парк», щоб обіграти нас.

Усі кажуть, що Україна буде дуже мотивованою. Але я думаю, ви побачите, що наші хлопці теж мають мотивацію поїхати в Катар. Ми довго чекали на цю можливість. Такій країні, як Шотландія, важко пройти кваліфікацію на чемпіонат світу. Важко поставити себе в таке становище, коли ми у двох іграх від путівки до Катару. Я, мій персонал та мої гравці сповнені рішучості бути там.

Війна в Україні? Це не вплине ні на гру, ні на те, як вони грають, ні на те, як ми граємо. Це гра у футбол. Усі в Європі продемонстрували велику солідарність з Україною. Ми провели гру проти Польщі, де зібрали для них гарну суму грошей. Ми знаємо, що ситуація в їхній країні жахлива. Але це гра у футбол. Вони хочуть перемогти і ми хочемо перемогти. Я думаю, що це буде гарна гра, правда», - наводить слова Кларка The National.

Нагадаємо, раніше Стів Кларк назвав список футболістів, які готуватимуться до поєдинку проти України.