«Нинішній Шапаренко не поступається Зінченку та Маліновському»: екс-тренер динамівця назвав причину прогресу гравця

Динамо Київ 25 Вересня, 13:50 729
«Нинішній Шапаренко не поступається Зінченку та Маліновському»: екс-тренер динамівця назвав причину прогресу гравця
​Наставник Енергії з Нової Каховки Едуард Хавров, який свого часу розгледів потенціал Миколи Шапаренка у Маріуполі, поділився думками щодо перспектив півзахисника Динамо стати зіркою європейського футболу.
«Маліновський грає в хорошому європейському клубі. Зінченко грає в хорошому європейському клубі. Не знаю, чим нинішній Шапаренко поступається цим футболістам.

Тільки віком, хоча це, скоріше, плюс. 21 рік – все ще попереду. Коля покроково йде, постійно прогресує. Став гравцем основного складу Динамо. Згадайте, два роки тому у інших тренерів цю тему ніхто навіть не піднімав.

Динамо очолив тренер, який йому довіряє. Це важлива якість – футболіст це відчуває і по-іншому починає працює. У футболі, як і в житті, без довіри нічого не виходить. У такому випадку потрібно шукати свого тренера. Коля його знайшов. Луческу бачив не один десяток таких, як Шапаренко. Упевнений, з часом він проявить себе в провідних європейських клубах. У нього все для цього є. Важливо тільки уникнути травм. Свій потенціал він не повністю розкрив і буде додавати», – сказав Хавров в інтерв'ю FanDay.