Передматчева прес-конференція тренера «Баварії» Юліана Нагельсманна: «Необхідно досконало вивчити «Динамо»

Динамо Київ 28 Вересня, 16:00 1388
Передматчева прес-конференція тренера «Баварії» Юліана Нагельсманна: «Необхідно досконало вивчити «Динамо»
Головний тренер «Баварії» Юліан Нагельсманн відповів на запитання журналістів перед матчем групового раунду Ліги чемпіонів проти «Динамо».
«Моя мета – завжди знати максимум про суперника, я прагну заглиблюватися в деталі. Динамо грає з позиції сили в більшості матчів внутрішнього чемпіонату. У Києва молода команда з купою талановитих футболістів. Віктора Циганкова хоче підписати не один закордонний клуб. У Суперкубку України та в матчі з Бенфікою вони менше володіли м'ячем. Нам доведеться знайти підхід до компактної оборони суперника. Київ часто сідає в низький блок, тому ми маємо сміливо грати з високою лінією оборони та не пропускати контратаки. Я впевнений у своїй команді, але необхідно досконало вивчити Динамо.

Моє завдання – підібрати гравцям ролі, на яких вони найкраще розкриються. Кімміх обов'язково зіграє проти Динамо. Його присутність принципово важлива.

Ми повинні підтвердити статус одного з фаворитів турніру. Зрештою трофей підіймає над головою та команда, яка виграє найбільше матчі. Баварія хоче бути цією командою. Завдання на гру з Динамо – набрати 3 очки. Наша мета – залишитися на вершині групи. Також є тактичне завдання – надійно відіграти з високою лінією оборони. Протидія контратакам Динамо матиме завтра дуже важливе значення. Якщо ми реалізуємо свій план, то виправдаємо роль фаворита матчу», – сказав на прес-конференції Юліан Нагельсманн.