Левченко – про Петракова: «Тренер не має права публічно обси*ати своїх підопічних»

Футбол України 1 Жовтня, 16:06 2603
Левченко – про Петракова: «Тренер не має права публічно обси*ати своїх підопічних»
Екс-гравець збірної України Євген Левченко дав пораду чинному наставнику «синьо-жовтих» Олександру Петракову.
«Моє ставлення до Петракова? Не скажу, що жахливе або погане. Однак мені не подобається, що багато речей, які потрібно зберігати всередині колективу, лежать зараз в площині преси. Тренер не має права «вбивати» своїх футболістів в ЗМІ. Він може «матюкати» їх в роздягальні, кричати на них, повинен проводити збори, лекції, але ніколи тренер не має права виходити на публіку і «обси*ати» своїх підопічних.

Такі висловлювання, як «ми» і «вони», а не просто «ми», грають ключову роль для гравців. Тренер – такий же член команди, як і футболісти. Ось цей поділ, який є, для мене абсолютно незрозумілий.

Тренер повинен стояти горою за своїх футболістів. Ми в багатьох речах критикували Шевченка, але він не дозволяв собі на публіці критикувати своїх гравців. Навіть коли журналісти його критикували, він завжди захищав своїх футболістів. Це важливий аспект для тренера, щоб не втратити довіру своїх підопічних», – цитує Левченка FanDay.

Нагадаємо, під час вересневого збору між Петраковим та Маліновським трапилось непорозуміння, про що розповів сам тренер, і в підсумку наставник відмовився від послуг Руслан на матчі України у жовтні.