«Росія чомусь думає, що Крим – її територія»: Маркевич підтримав дії УЄФА, який вважає півострів українським

Збірна України 6 Жовтня, 22:00 135
«Росія чомусь думає, що Крим – її територія»: Маркевич підтримав дії УЄФА, який вважає півострів українським
Екс-наставник «Карпат», «Дніпра», «Металіста» і збірної України відреагував на дії УЄФА, який зобразив окупований Росією Крим як частину України.

5 жовтня було представлено логотип та гасло Євро-2024. Територія України у проморолику зображена з півостровом Крим, який у 2014 році був анексований Росією. У сусідній країні такі дії УЄФА викликали серйозне обурення і розголос, але Союз європейських футбольних асоціацій проігнорував всі апеляції росіян.

«Я вважаю, що це зважені та правильні рішення і дії УЄФА. Росія чомусь вважає, що Крим – її територія, але міжнародне співтовариство дотримується іншої точки зору.
УЄФА, на щастя, продовжує діяти згідно з міжнародним правом. Він послідовний, оскільки пару років тому вже були спроби російської сторони включити кримські команди до складу чемпіонату Росії. Але УЄФА наклав на це жорстке вето.

І правильно зробив, бо Крим – це українська територія. Зараз УЄФА знову показав свою чітку і послідовну позицію, яка відповідає і своєму статуту, і статуту ООН», – цитує Мирона Богдановича Meta Ratings.