Фінляндія – Україна: прогноз і ставки Роберто Моралеса

Збірна України 9 Жовтня, 15:27 183
Фінляндія – Україна: прогноз і ставки Роберто Моралеса
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу 2022 року Фінляндія – Україна.
Втратила Україна надто багато, аби тепер дозволити собі нові похибки. Без Малиновського та Зінченка, на перший погляд, буде важко. Проте не варто забувати, що у модельні характеристики вимог Петракова обидва не надто вписувалися.

Стосовно суперника. У цьому кваліфікаційному циклі підопічні Канерви ще не програвали на своєму полі. Перший свій домашній поєдинок вони провели в березні цього року. Тоді фінам вдалося зіграти внічию 2:2 з Боснією і Герцеговиною. Наступного домашнього матчу довелося чекати майже пів року. На початку вересня Фінляндія обіграла в рідних стінах Казахстан – 1:0.

Варто відзначити, що у цьому відборі українці ще не перемагали. Всі п’ять своїх матчів вони зіграли внічию. І якщо два очка у протистоянні зі збірною Франції можна вважати успіхом, то у поєдинках з Казахстаном і Фінляндією вдома наша команда не взяла своє.

Ризикну поставити на перемогу України, у зустрічі двох прагматичних команд своє має взяти клас виконавців. Ще цікавішою виглядає ставка на виграш гостей рівно в один м’яч.