Журналіст: «Давайте не будемо «мусолити» тему Маліновського»

Збірна України 9 Жовтня, 16:09 185
Журналіст: «Давайте не будемо «мусолити» тему Маліновського»
Футбольний журналіст Андрій Шахов запропонував підтримати головного тренера збірної Олександра Петракова напередодні важливих матчів національної команди проти Фінляндії (9 жовтня) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня) у кваліфікації ЧС-2022:

«Маліновський був провідним гравцем збірної за Шевченка. Він здорово розпочав сезон у «Аталанті». Але у кожного тренера свої погляди на футбол, на гру команди. Петраков – не ворог самому собі, і він краще знає суть або конфлікту, або назвемо простіше, непорозуміння з Маліновським.

Давайте довіряти тренеру, єдиному футбольному наставнику в нашій країні, який зробив свою команду чемпіоном світу, в його рішенні. Критика, що обрушилася на Петракова з усіх боків, не залишається непоміченою в збірній. І це перед двома ключовими матчами.

Прошу всіх незадоволених: давайте заспокоїмося і будемо судити за результатами двох матчів, що залишилися. Зіграють невдало – тоді й будемо «мусолити» тему Маліновського. А зараз подібна критика точно не йде збірній на користь. Я особисто вірю у хлопців, у тренерів, у команду».