Кварцяний виділив три недоліки збірної України під керівництвом Петракова

Збірна України 12 Жовтня, 12:48 1027
Кварцяний виділив три недоліки збірної України під керівництвом Петракова
Член виконкому УАФ Віталій Кварцяний прокоментував гру «синьо-жовтих» після приходу Олександра Петракова на посаду виконувача обов'язків головного тренера національної команди.
«Три речі, які не сподобались у грі збірної України? Перше. В обороні все ж є нервозність і не вистачає впевненості. Друге. Аж надто багато боротьби виконують півзахисники. І Шапаренко, і Ярмоленко, і Соболь. А Степаненко, само собою, весь час на нозі сидить – блокує, перехоплює, виконуючи роботу чистильника як в середині поля, так і в захисті. Вони виконують більше руйнівної роботи, ніж конструктивної, творчої. Якби збалансувати атаку і оборону, то команда була б сильнішою.
Третє. Збірна багато грає назад. Навіть в першому таймі гри з Фінляндією. Пам'ятайте, на початку були невпевнені дії, пас назад і перехоплення? Краще йти в обіграш суперника і рухатися вперед. Не вийшло – що ж, так тому і бути. Але зате рухатися вперед, а не здавати назад! Ось це хвороба, недолік нашої збірної, який треба викорінювати», – поділився Кварцяний в інтерв'ю FanDay.