Чому Віктор Циганков перестав прогресувати?

Динамо Київ 13 Жовтня, 13:32 4861
Чому Віктор Циганков перестав прогресувати?
Ведучі програми «ТаТоТаке» пояснили, чому один із лідерів «Динамо» Віктор Циганков не перейде в європейський клуб.

Сергій Болотніков:

Мені теж здається, що Циганков цього сезону грає не дуже яскраво, але я порівняв його показники з минулим сезоном – і принципової різниці немає, у цьому сезоні Віктор навіть виглядає трішки краще.


Ми багато від нього очікували, але у свої 23 роки він ще не став топ-зіркою. Мені здається, що є проблема в психології. Людина не розкривається на топовому рівні. Тоді як той самий Буяльський може видати в Європі суперматч, Циганков завжди в тіні у цих поєдинках.

У 20-22 роки він став лідером «Динамо». Куди вище? Твого рівня достатньо, щоб бути топом в УПЛ і робити результат. На мою думку, Циганкову потрібно було йти раніше або принаймні не підписувати в 2018 році 5-річний контракт із «Динамо».

Роберто Моралес:

Ушкодження постійно збивають Циганкова з ритму. За збірну він зіграв абсолютно нормально, а місцями і добре.

Андрій Сеньків:

У кожному сезоні Циганков – найкращий гравець «Динамо» та один із найкращих в УПЛ. Він не грає стабільно на вищому рівні, щоб можна було порівняти. У нього є шість матчів на рік із топовими командами в Лізі чемпіонів, і майже всі їх він провалює. Тут можна казати про те, що Циганков не навчився грати під тиском, команда не готова грати в футбол із суперниками такого рівня.

Думаю, що Циганков ніколи не перейде в Європу. По-перше, таких, як Циганков, в Європі дуже багато – реактивних флангових футболістів. У кожній другій команді топ-чемпіонатів є футболіст рівня Циганкова. У ньому немає нічого особливого. По-друге, він травматичний, по-третє, нестабільний. По-четверте, президента його клубу звати Ігор Суркіс.