Один з найгірших. Яремчук отримав низьку оцінку за матч із «Баварією»

Світовий футбол 21 Жовтня, 11:13 153
Авторитетний портал WhoScored поставив Роману Яремчуку низьку оцінку за матч 3-го раунду групового етапу Ліги чемпіонів проти мюнхенської «Баварії» (0:4).

Український нападник «Бенфіки» Роман Яремчук провів на полі 76 хвилин і був замінений на Евертона, який згодом забив гол у власні ворота.

За свою гру Яремчук отримав від WhoScored оцінку 5,8. У складі «Бенфіки» нижче бали отримали тільки захисники Отаменді (5,6) і Вертонген (5,7). Також оцінку 5,7 отримав форвард Піцці, який вийшов замість Рафи Сілви на 81-й хвилині зустрічі.

Найкращим гравцем зустрічі був визнаний форвард «Баварії» Сане. Портал оцінив дії футболіста в 9.6.

У поточному сезоні Яремчук провів за «Бенфіку» 13 матчів у всіх турнірах, де забив 4 м'ячі і віддав 4 результативні передачі.