Таблиця коефіцієнтів. Україна наближається до Росії, а Шотландія обходить її. Перші бали від третьої сили

Футбол України 22 Жовтня, 10:42 13401
Таблиця коефіцієнтів. Україна наближається до Росії, а Шотландія обходить її. Перші бали від третьої сили
Не з нулями - можна і порахувати.

Ковток свіжого повітря у вигляді перемоги одного з українських повпредів таки відбувся. «Зоря» виправдала покладені на неї сподівання та продовжила гарну традицію матчів українських команд проти суперників з Болгарії (1:0 над ЦСКА). Цей результат додав українській Таблиці коефіцієнтів 0,4 бала, сприявши покращенню позицій відносно кількох конкурентів. Найперше мова про Росію, яка катастрофічно буксує та не бере на тижні жодного очка трьома командами.

Україна наблизилася до країни-агресора (різниця – 0,682), а Шотландія взагалі її обійшла. Шотландія, як і ми, досі буксувала в групах, але в третьому турі взяла максимум. Тобто, чотири очки, або 0,8 бала до Таблиці коефіцієнтів, що допомогло на 0,4 бала збільшити відрив від України. Сербія з чотирьох можливих очок взяла лише одне (нічия «Црвени Звезди» з «Мідтьюлланном»), але бали її, нагадаємо, діляться на чотири. Тобто, це плюс 0,25 до Таблиці коефіцієнтів, що, втім, не перекрило здобутку «Зорі». Отож відносно конкурента, який старається дихати Україні у спину, нам також плюс.

Важливо зазначити, що поразки один з сербських представників зазнав від «Гента». Проте інші команди Бельгії не підтримали пориву Романа Безуса та компанії. «Брюгге» і «Генк» програли потужним англійцям, однак «Антверпен» зачепив нічию з «Фенербахче». Ці 2:2, власне, й дозволили Бельгії на 0,2 бала скоротити відставання від України у Таблиці коефіцієнтів.

У цьому футбольному році над Бельгією в України ще є запас, але важливо моделювати ситуацію на початок сезону 2022/23. Там бельгійці попереду вже рівно на три бали. Попереду також Австрія, за темпом якої не встигаємо ні тут, ні там. «Зальцбург» – плюс 0,4; ЛАСК – плюс 0,4; «Рапід» – плюс 0,4. Тільки «Штурм» програв. Тобто, плюс 0,8 відносно України за тиждень. У загальній Таблиці наздогнати австрійців у цьому сезоні практично нереально. Але боротися треба за майбутнє.

Таблиця коефіцієнтів. Україна наближається до Росії, а Шотландія обходить її. Перші бали від третьої сили - изображение 1


***

У сезонному рейтингу (коефіцієнт 2021/22) Україна піднялася на 22-ге місце й тримає за спиною Шотландію та Росію. Бельгія, Сербія та Австрія попереду з солідним відривом. А перші досі Нідерланди, вибивши уже неймовірних вісім балів на п'ятьох. На початку п'ятирічки Нідерланди набирали за сезон жалюгідних 2,900 бали. Ось що означає «відштовхнутися від дна». Може, треба буде брати за приклад.

Наступні матчі єврокубків будуть дзеркальними – ті самі суперники, але на інших полях. Уже за два тижні.

Таблиця коефіцієнтів. Україна наближається до Росії, а Шотландія обходить її. Перші бали від третьої сили - изображение 2