Приклад для «Динамо». «Райо Вальєкано» здолало «Барселону» - відео переможного голу Фалькао

Світовий футбол 27 Жовтня, 22:15 785
У поєдинку 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу «Барселона» на виїзді програла «Райо Вальєкано» з рахунком 0:1. Єдиний гол забив Фалькао на 30 хвилині зустрічі.

«Райо Вальєкано» - «Барселона» - 1:0

• Гол: Фалькао, 30

«Барселона»: тер Штеген, Серхі Роберто (Демір, 60), Піке, Ерік Гарсія, Альба, Бускетс, Коутіньо (Гаві, 74), Ніко Гонсалес, Дест, Агуеро, Депай.

«Райо Вальєкано» у рідних стінах приймав «Барселону». На 30-й хвилині господарі вийшли уперед – Фалькао в дотик замкнув навіс у штрафний майданчик – м'яч рикошетом від лівої стійки залетів у ворота.

Після перерви «блаугранас» отримали шанс зрівняти рахунок завдяки одинадцятиметровому, призначеному за фол у штрафному майданчику, але його не зумів реалізувати Депай – суперника врятував голкіпер. До останніх секунд матчу каталонці відчайдушно намагались вирвати хоча б нічию, але захист господарів витримав. Мінімальна поразка «Барселони».

Нагадаємо, що вже 2-го листопада «Барселона» завітає до Києва на матч Ліги чемпіонів проти «Динамо».