​Збірна Франції розгромила Казахстан з рахунком 8:0 і оформила путівку на ЧС-2022

Збірна України 13 Листопада, 23:42 427
У матчі 9-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року збірна Франції розгромила Казахстан. Матч завершився з рахунком 8:0.

На 6-й хвилині перший гол у матчі забив нападник Кіліан Мбаппе. Карім Бензема зробив передачу в лицьову, звідки Тео Ернандес відпасував в центр штрафного на Мбаппе, який ударом в дотик направив м'яч у ближній кут воріт, піймавши воротаря на протиході. Через шість хвилин Кіліан оформив дубль, ще через 20 хвилин — хет-трик. У другому таймі дубль зробив Бензема. Ще по голу забили Адрієн Рабіо і Антуан Грізманн, який реалізував пенальті. Восьмий м'яч забив Мбаппе, оформивши покер.

Збірна Франції в семи матчах набрала 15 очок і займає перше місце в турнірній таблиці групи D. Казахстанська команда (3) — на останньому, п'ятому місці.