Павелко хоче покарати Бєсєдіна за гомофобну заяву

Динамо Київ 16 Листопада, 15:45 3624
Павелко хоче покарати Бєсєдіна за гомофобну заяву
Українські футболісти Артем Бєсєдін і Богдан Бутко зробили гомофобні заяви. Резонансні висловлювання гравців в Україні розгляне Комітет етики та чесної гри.

Нещодавно австралієць Джошуа Кавалло став першим відкритим геєм у сучасному футболі. Бутко спричинив гомофобний скандал. Він розкритикував Кавалло та переконаний, що «50% геїв – це педофіли».

Нападника «Динамо» Артема Бєсєдіна запитали про ставлення до гей-парадів. Динамівець заявив, що «людей з нетрадиційною орієнтацією не повинно бути».

Гомофобні висловлювання обох футболістів прокоментував глава Української асоціації футболу Андрій Павелко. Він заявив, що вперше чує про слова Бутка та Бєсєдіна.

За словами президента УАФ, висловлювання Бєсєдіна та Бутка розглянуть компетентні органи.

Впевнений, що компетентні органи розглянуть цю справу і дадуть свою оцінку, вони завжди спостерігають. Комітет УАФ етики та чесної гри очолюють європейці. Це при мені вперше цей комітет очолили європейські лідери – Франческо Баранка та члени комітету, яких він залучив. А це колишні члени Європарламенту – серйозні люди,
– сказав Павелко.

Нещодавно у гомофобний скандал потрапив і вихованець «Динамо» Дмитро Хльобас.

Після перегляду фільму «Вічні» він написав «гомосятина лізе з усіх щілин». Футболісту не сподобалося гомосексуальні сцени у фільмі.