Герой футбольного дня. Георгій Цитаїшвілі

Футбол України 19 Листопада, 14:34 295
Герой футбольного дня. Георгій Цитаїшвілі
У нього буде супер-мотивація на матч з «Динамо».

У часи свого перебування в основній обоймі «Динамо» він багато скаржився на відсутність ігрової практики. Особливо після тріумфального чемпіонату світу U-21 у Польщі, який підкорився збірній України. Цитаїшвілі був важливим гравцем для команди Петракова, забив у фіналі, але його клубна історія яскраво демонструвала різницю між дорослим та юнацьким футболом.

Георгій практично без шансів програвав конкуренцію тоді ще не до кінця змужнілому Віктору Циганкову, а зараз говорить про свого конкурента як про футболіста топ-класу. Допоки Віктора не продадуть, двері до основи «Динамо» перед Цитаїшвілі зачинені (хоча не факт, що навіть після трансферу основного правого вінгера ставку буде зроблено саме на гравця збірної Грузії). Однак за Цитаїшвілі цікаво спостерігати навіть у «Чорноморці».

Герой футбольного дня. Георгій Цитаїшвілі - изображение 1

Скріншот - InStat

Сьогодні це гравець, який якісно вирізняється у складі аутсайдера. Вирізняється не лише серед гравців «Чорноморця», а серед всіх учасників УПЛ. Цитаїшвілі – лідер чемпіонату (після 14-ти турів) за показником вдалих обведень за матч. Їх в середньому він здійснює по 4,9 за гру. У найближчого переслідувача, яким є Манор Соломон, – по 4,7 обведень. А найкращий гравець «Динамо» за цим компонентом (Микола Шапаренко) здійснює в середньому по 3,5 вдалих обведень за матч.

Цитаїшвілі сильний і в деяких інших компонентах гри. У поточному чемпіонаті він уже проводив матчі, в яких завдавав по шість та п'ять ударів за гру, видавав матчі з понад двадцятьма єдиноборствами, у деяких матчах здійснював 70+ ТТД. У «Ворсклі» йому завадили травми, зате у «Чорноморці» Гіо грає багато й дуже непогано.

Сьогодні для нього особливий матч. Крім суто футбольних сильних сторін, вперед гнатиме й захмарна мотивація, адже «Динамо» дозволило своїм гравцям, орендованих «Чорноморцем», зіграти в одесько-київському протистоянні. Ось і нагода перевірити свої здібності на фоні Віктора Циганкова.