Моурінью: «Я обіцяв Афена-Г'яну купити бутси за €800, якщо він заб'є «Дженоа»

Світовий футбол 22 Листопада, 10:54 306
Моурінью: «Я обіцяв Афена-Г'яну купити бутси за €800, якщо він заб'є «Дженоа»
Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью дав коментар з приводу 18-річного нападника своєї команди Фелікса Афена-Г'яна, який вчора вийшов на заміну в матчі з «Дженоа» (2:0) на 74-ій хвилині і приніс команді перемогу, оформивши дубль.

«Я обіцяв купити Феліксу бутси, які йому дуже подобаються, вони дуже дорогі, коштують €800. Після одного зі своїх голів він підбіг до мене і сказав, щоб я не забував про це! Коли прибудемо в Рим, першою ж справою відправлюся в магазин.

Фелікс залишиться з нами. Найбільше мене вразив його спокій перед воротами. Якщо він і не володіє фантастичною технікою, то у нього сильний менталітет.

Зараз є такі юнаки, які думають, що вони все знають, але він скромний, і ви можете відчути, як здорово він адаптується до великого футболу.

Коли він вступає в гру, він змінює динаміку команди. Він відмінно пресингує суперника, змушує його робити помилки», - наводить слова Моурінью Football Italia.


Відзначимо, що в п'яти іграх італійської молодіжної першості поточного сезону Афена-Г'ян забив шість м'ячів. Він став футболістом «Роми» минулого літа, перейшовши з нігерійського клубу за €350 тис.