Журналіст: «Джерела підвели Хацкевича - у «Динамо» не було пропозиції по Циганкову від «Атлетіко». Це підтвердив і Суркіс»

Динамо Київ 22 Листопада, 12:32 188
Журналіст: «Джерела підвели Хацкевича - у «Динамо» не було пропозиції по Циганкову від «Атлетіко». Це підтвердив і Суркіс»
Ведучий шоу «ТаТоТаке» Михайло Співаковський прокоментував слова колишнього головного тренера «Динамо» Олександра Хацкевича, який заявив, що «Атлетіко » робив пропозицію щодо півзахисника киян Віктора Циганкова.
- За моєю інформацією, Хацкевича підвели його джерела - у «Динамо» не було пропозиції по Циганкову від мадридського «Атлетіко».

Один з людей, хто це підтвердив, - президент киян Ігор Суркіс. Він взагалі сказав, що жодної конкретної пропозиції по Циганкову не надходило.

Є агенти, припустимо, в тій же Італії, які могли б знайти новий клуб Циганкову. Так, не за 25 млн і вже тим більше не за 50, але за якісь адекватні гроші.

Однак проблема полягає в тому, що жоден клуб не зустріне з обіймами агента, який прийде без авторизації. Повинний бути папір, згідно якого Циганков когось уповноважив вести переговори з конкретним клубом.

Складність в тому, що представником Циганкова є його батько, який нікого не підпускає. А на батька мають вплив керівники «Динамо».

Віктор Циганков - це проект братів Суркісом, і, за моїм прогнозом, ситуація там буде подібною до тієї, яка була у Ярмоленка. Футболіст гратиме-гратиме-гратиме, пропозицій, що задовольняють «Динамо», не буде ще довго, але в якийсь момент знайдуть все ж якийсь варіант, і він поїде за кордон. Але коли це буде - це вже інше питання.