Мирон Маркевич: «Динамо» має непогані шанси зачепитися за якісь очки в матчі проти «Баварії»

Динамо Київ 23 Листопада, 18:55 213
Мирон Маркевич: «Динамо» має непогані шанси зачепитися за якісь очки в матчі проти «Баварії»
Відомий тренер Мирон Маркевич вважає, що киянам під силу взяти очки в матчі із «Баварією».
«Чи зможуть кияни забити перший гол у цій ЛЧ? Хотілося б. Я дивився останній матч Баварії (1:2 з Аугсбургом – прим.) – не в найкращій формі. Треба виходити та грати на результат. Так, Аугсбургу трохи пощастило, але команда вистояла. Не думаю, що Динамо слабше за Аугсбург, можна боротись з ними, нічого страшного немає.

Баварія буде злою через цю поразку? Вона буде злою, але у них не всі гратимуть. Треба проявити характер. Потрібно повірити в себе, нічого там такого немає. Зрозуміло, що буде непросто, але треба дати бій. Команда класна, я нічого не говорю, але треба показати гру.

Чи скористається Динамо відсутністю мотивації у суперника та візьме очки? Такі команди не бувають невмотивованими. Але якби їм дуже треба було виграти у Києві, то все було б інакше. А так, гадаю, Динамо має непогані шанси зачепитися за якісь очки.

Чи може Бенфіка не програти на виїзді Барселоні та позбавити Динамо шансів на євровесну вже сьогодні? У Барселони новий тренер, в останньому матчі вони не пропустили – це вже щось говорить. Сподіватимемося, що Барселона обіграє португальців», – цитує Маркевича Tribuna.