Тільки після заміни Зінченка «Манчестер Сіті» вирвав перемогу в ПСЖ, «Реал» прибив «Шериф»: результати матчів ЛЧ та відео голів 24 листопада

Світовий футбол 24 Листопада, 23:59 16689
Результати 5 туру Ліги чемпіонів.

Інтер - Шахтар 2:0

• Голи: 1:0 - 61 Джеко, 2:0 - 67 Джеко

Рахунок у матчі на 61-й хвилині відкрив Едін Джеко, який потужним ударом пробив Трубіна. А на 67-й хвилині формард Інтера оформив дубль - Перішич подав на дальню стійку, де Джеко виграв боротьбу в Марлона та Матвієнка і головою без проблем переправив м'яч у сітку.

Очікувані голи відображають хід і результат сьогоднішнього приниження (2,61:0,62 за xG).

Шахтар, як і Динамо, фінішує на останньому місці за тур до кінця групового етапу Ліги чемпіонів, набравли ше 1 бал. Знайти виправдання команді Де Дзербі важко. Шериф, за всієї поваги до Вернидуба, це навіть далеко не Бенфіка.

• Голи: 0:1 - 50 Мбаппе, 1:1 - 63 Стерлінг, 2:1 - 76 Жезус

Український півзахисник зіграв 54 хвилини, його змінив Жезус, який і встановив переможний рахунок для МС.

Брюгге - РБ Лейпциг 0:5

• Голи: 0:1 - 12 Нкунку, 0:2 - 17 Форсберг, 0:3 - 26 Сілва, 0:4 - 45+1 Форсберг, 0:5 - 90+3 Нкунку

Спортінг - Боруссія Дортмунд 3:1 (2:0)

• Голи: 1:0 - 30 Педру, 2:0 - 39 Педру, 3:0 - 81 Порро, 3:1 - 90+3 Мален

Шериф - Реал Мадрид 0:3

• Голи: 0:1 - 30 Алаба, 0:2 - 45+1 Кроос, 0:3 - 56 Бензема

Реал набирає 12 очок і продовжує лідирувати у групі. Шериф залишається з 6 балами. Молдовани втратили шанси на 1/8 фіналу, але гарантовано зіграють у ЛЄ.