Хто вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів

Світовий футбол 25 Листопада, 12:46 231
Після п'ятого туру Ліги чемпіонів визначилися 11 з 16 команд, які вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів. А також команди, які втратили будь-які шанси.

Ще після четвертого туру було чотири команди, які гарантували собі вихід в плей-офф. Вони виграли усі чотири матчі.

Після п'ятого туру команд, які гарантували собі вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, стало одинадцять. Це:

• Ювентус

Після шостого туру до цих команд доєднаються ще п'ять клубів, які й сформують пари плей-офф Ліги чемпіонів. Перед жеребкуванням їх поділять на сіяних та несіяних. До першого кошика потраплять переможці груп, до другого – команди, які посіли другі місця у своїх квартетах.

Під час жеребкування між собою не зможуть зіграти команди з однієї країни, а також ті клуби, які були в одній групі. Жеребкування відбудеться 13 грудня. Матчі плей-офф – у лютому та березні 2022 року.

Хто вилетів з Ліги чемпіонів

Після п'яти зіграних матчів вже відома остаточна ситуація у трьох групах – C, D та H.

У квартеті C Аякс достроково став переможцем, а Спортінг посів друге місце. Дортмундська Боруссія фінішує третьою, а Бешикташ – останнім.

У групі D головним невдахою став донецький Шахтар. «Гірники» фінішують на четвертому місці, залишившись без єврокубкової весни. Перше місце між собою розіграють Реал (12 очок) та Інтер (10 очок). Шериф буде третім.

У групі H Челсі та Ювентус набрали по 12 очок. І якщо обидві команди переможуть в останньому турі, то переможцем стануть «аристократи», які напередодні розгромили Ювентус в домашньому матчі. Боротьбу за третє місце ж виграв російський Зеніт – все завдяки сумнівному пенальті в компенсований арбітром час, яку забив Ярослав Ракіцький. Невдаха групи – Мальме.

Щодо групи A, то тут переможець МанСіті. Друга команда – ПСЖ. А от за третє місце поборються РБ Лейпциг та Брюгге. Обидві команди набрали по чотири очки перед заключним туром.

Натомість у групі B на другу сходинку претендують одразу три команди – Порту (5 очок), Мілан (4 очки) та Атлетіко (4 очки). У групі E за путівку в плей-офф поборються Барселона (7 очок) та Бенфіка (5 очок). На одну путівку в плей-офф претендують і три команди в групі F – Вільярреал (7 очок), Аталанта (6 очок) та Янг Бойз (4 очки).

А от у квартеті G всі чотири команди ще нічого собі не гарантували – Лілль (8 очок), Зальцбург (7 очок), Севілья (6 очок) та Вольфсбург (5 очок). Єдине відомо, що французька команда нижче третього місця не опуститься.