​«Не знаю, скільки «насипали» в «Динамо»: Гладкий розповів, чому на початку кар'єри вибрав «Шахтар»

Динамо Київ 27 Листопада, 14:01 112
​«Не знаю, скільки «насипали» в «Динамо»: Гладкий розповів, чому на початку кар'єри вибрав «Шахтар»
Колишній форвард «Динамо» та «Шахтаря» Олександр Гладкий в ефірі каналу» BurBuzz «розповів, чому на старті своєї кар'єри надав перевагу «гірникам».
«У «Шахтарі» більше «насипали»? Я не знаю, скільки «насипали» в «Динамо» (сміється-прим.). Чесно. Не цікавився.

Тоді була така історія, що я став найкращим бомбардиром, непогано виступав, викликали в молодіжну збірну навіть. І в один прекрасний момент я був у Києві на зборах збірної. Перед поверненням до Харкова мені дзвонить Віталій Данилов (колишній президент ФК «Харків» і УПЛ - прим.) і каже: «Завтра тебе чекаю з батьком». Я йому: «Щось сталося?». Він: «Та ні. Просто приходь. Поговоримо». Мені 19 років, руки трусяться.

Приїхали, поговорили і він каже: «Саня, така ситуація. Я тобі прямо кажу, тобі треба вибрати - «Шахтар» або «Динамо». Я пам'ятаю свої перші слова, що я хочу залишитися в Харкові. Куди мені йти? Але треба було вибирати. Ми з батьком поговорили, буквально, дві хвилини. І я сказав, що хочу в «Шахтар». Це було моє рішення.

Мені подобався «Шахтар», як він розвивався. Душа лежала до того футболу, в який вони грали. Данилов при мені когось набрав і сказав: «Збирайся, ми летимо в Донецьк», - сказав Гладкий каналу «BurBuzz».