Нерви в Закарпатті: «Динамо» переграє «Минай» у непростому матчі

Динамо Київ 27 Листопада, 15:58 1271
В матчі 16-го туру УПЛ «Минай» приймав київське «Динамо».

«Динамо» активно розпочало і вже на третій хвилині могло відкривати рахунок після проходу Вербича, пас якого зняв з ноги у Буяльського Гармаш. Через кілька хвилин Циганков пробив поруч зі стійкою після передачі Миколенка. А вже наступний пас Віталія призвів до пенальті на Буяльському - його збив Горін. Удар «з точки» реалізував Циганков - 0:1.

До свистка на перерву кияни продовжували домінувати, але подвоїти перевагу не вийшло.

На старті другого тайму «Минай» нагадав, хто господар цього поля, провівши кілька небезпечних атак і створив три хороших моменти для взяття воріт. «Лиси» дуже високо пресингували і активно насідали на ворота Бущана. У відповідь на це Мірча Луческу змінив Вербича на Де Пену

Одна із «пожеж» від «Миная» у карному майданчику «Динамо» ледь не призвела до пенальті, але Деревинський, після перегляду ВАР, призначив штрафний удар на користь киян, врахувавши гру рукою Матича перед зіткненням Кенджори та Ахмедзаде.

Після цього епізоду Луческу змінив Кенджору на Караваєва та Гармаша на Шкуріна, що трохи заспокоїло гру і відвело загрозу від воріт Бущана. Кияни стали більше тримати м'яч, частіше атакувати. За кілька хвилин до закінчення основного часу Шкурін міг закривати питання переможця, якби Карлос Де Пена скинув йому пас, отриманий від Циганкова, але Карлос вирішив пробити сам і удар прийшовся у руки кіперу «Миная».

На 93-ій із семи хвилин доданого часу Антюх замінив Циганкова. В одній із наступних атак Месхі вибачив киян, пробивши повз ворота із вбивчої позиції. Шапаренко ж не став пробачати і злету поставив крапку у матчі в наступному епізоді - 0:2.

16-ий тур УПЛ. «Минай» - «Динамо»: 0:2

Голи: Циганков, 12 (п), Шапаренко, 90+6.

Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Миколенко, Забарний, Шабанов, Кенджора, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Гармаш.

Запасні: Бойко, Шепелєв, Де Пена, Андрієвський, Караваєв, Вітіньйо, Сирота, Шкурін, Антюх.

Стартовий склад «Миная»: Кучер, Синьогуб, Семененко, Горін, Гончар, Петрусенко, Хахльов, Кулієв, Білоног, Ахмедзаде, Книш (к).

Запасні: Пеньков, Коваленко, Селезньов, Байдал, Вишневський, Матіч, Кобак, Багайко, Месхі.