Суддівський аналіз матчу «Минай» – «Динамо» від екс-арбітра ФІФА

Динамо Київ 27 Листопада, 16:53 9424
Суддівський аналіз матчу «Минай» – «Динамо» від екс-арбітра ФІФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в коментарі 1927.kiev.ua оцінив суддівство в матчі 16-го туру УПЛ «Минай» - «Динамо».
— Перший тайм для «Динамо» був тренувальним - в другому «Минай» прокинувся і могла бути інтрига. Кияни думали, що і в другій половині гри будуть стоячи перегравати суперника. Щастя для динамівців, що господарі поля не влучали у ворота. Буває у футболі, коли психологічно не налаштовуєшся правильно на гру.

Щодо суддівства, то одинадцятиметровий на Буяльському був справедливим - Горін хотів вибити м'яч і влучив в стопу Віталію.

На 22-ій хвилині Семенко намагався зіграти в м'яч, а Гармаш просто виставив ногу і отримав удар по ній, не тому, що це було порушення правил Семенка, а тому, що він зіграв прямою ногою. Зі сторони Семенка було зіграно в межах правил.

На 72-ій хвилині було два моменти в одному. Спочатку - контакт руки Матіча арбітр не побачив, бо було скупчення гравців, далі боротьба Кенджори із Ахмедзаде. На повторі не можна було чітко визначити, чи вдарив Кенджора гравця «Миная», чи зіграв у м'яч, але цьому передував момент із грою рукою і арбітр призначив штрафний для «Динамо». Момент був непростим.