Олег Блохін назвав свого фаворита у боротьбі за «Золотий м'яч-2021»

Світовий футбол 28 Листопада, 13:57 16205
Олег Блохін назвав свого фаворита у боротьбі за «Золотий м'яч-2021»
Легендарний екс-форвард Динамо Олег Блохін висловив свої думки щодо майбутнього володаря «Золотого м'яча-2021».

«Вже в понеділок ми дізнаємось ім'я нового володаря «Золотого м'яча». Думки часто різні, а гідних кандидатів завжди кілька. Мене багато хто питає, чи закінчилася епоха Мессі та Роналду у боротьбі за головну нагороду року? Ви знаєте, кожна епоха колись закінчується. З'являються нові футболісти, нові зірки. Я вважаю, що 2021 рік – це все-таки ще не кінець їхнього «зіркового часу».

На мою думку, головні претенденти на «Золотий м'яч» цього року – Роберт Лєвандовскі та Кріштіану Роналду, але забрати нагороду має таки поляк. Багато журналістів називають головним претендентом на нагороду в 2021 році Ліонеля Мессі. Напевно, це не буде так само заслужено, якби нагороду отримав нападник Баварії.

Хто заслуговує на «Золотий м'яч» за 2020 рік? Я виділив би п'ятьох гравців: той самий Лєвандовскі, Роналду, Мессі, Мбаппе і Салах. Все дізнаємось у понеділок. Нагороду точно отримає той футболіст, який продемонстрував найкращу гру за цей рік», – зазначив Блохін у своєму Instagram.https://www.w3.org/1999/xlink»> stroke=«none» stroke-width=«1» fill=«none» fill-rule=«evenodd»>
Переглянути цей допис в Instagram
Допис, поширений Блохин Олег Владимирович (@blokhin.11)