Календар матчів на грудень для вболівальників «Динамо»

Динамо Київ 1 Грудня, 21:16 2957
Календар матчів на грудень для вболівальників «Динамо»
В останній місяць 2021 року «біло-сині» зіграють лише три матчі.

Четвертого грудня кияни зіграють із «Вересом» на виїзді. У «біло-синіх» немає втрат перед матчем, окрім гравців, які продовжують відновлюватися після травми. Дискваліфікованих у стані «Динамо» на гру 17-го туру УПЛ теж немає. Натомість, «Вересу» не допоможе один із лідерів команди Євген Пасіч, у якого трапився рецидив травми.

Восьмого грудня на киян «Динамо» чекає матч Ліги чемпіонів - шостий тур групового етапу Ліги чемпіонів. Цей матч нічого не вирішує в турнірному плані. Є лише можливість добряче грюкнути дверима, завдавши клопоту «Бенфіці» на полі. Чи вийде це у киян?

Заключний матч у першому півколі сезону 2021/22 кияни проведуть вдома із «Зорею». Луганчани, наразі, йдуть четвертими в турнірній таблиці, відстаючи від «Дніпра-1» на два пункти.

При цьому, «Зоря» зіграє матч Ліги конференцій проти «Буде-Глімта» 9 грудня, перед протистоянням із «Динамо», яке буде цілком і повністю налаштоване закрити цей рік на мажорній ноті, тому завершальний поєдинок «біло-синіх» у 2021 році очікується дуже і дуже гарячим.