І Монзуль не допомогла: «Динамо» розгромило «Верес»

Динамо Київ 4 Грудня, 15:54 216
Київське «Динамо» розібралося із суперником у 17-му турі УПЛ.

«Біло-сині» розпочали активно - Гармаш дошкуляв захисту і голкіперу, але забив Вербич. На 20-ій хвилині словенець прицільним ударом під ближню стійку забив перший гол у матчі - 0:1.

В першому таймі Беньямін мав ще один хороший момент, але не зумів переграти кіпера рівнян. Також, під завісу першого тайму, Сидорчук пробив над воротами з хорошої позиції.

На старті другого тайму Гармаш заробив пенальті. Циганков результативно пробив у правий нижній кут воріт, але Катерина Монзуль наказала перебити - хтось із гравців киян, ніби-то, раніше удару вбіг у карний майданчик. Повторний удар у Циганкова не вийшов - над поперечиною.

Цей момент, схоже, став тригером для киян. На 61-ій хвилині Вербич розпасувався із Шапаренком і зробив дубль. 0:2

Через чотири хвилини Гармаш класно викотив на Циганкова і той забив третій м'яч киян.

Динамівці домінували на полі до фінального свистка, але рахунок залишився незмінним.

При цьому, Нємчанінов на 87-ій хвилині отримав червону за фол останньої надії, порушивши правила проти Караваєва. Також, червоне світло перед собою побачив Вукоєвич, який емоційно відреагував на перебивання пенальті.

УПЛ, 17-ий тур. «Верес» - «Динамо»: 0:3

Голи: Вербич, 21, 61, Циганков, 65.

Стартовий склад «Вереса»: Когут (к), Солдат, Мірошник, Нємчанінов, Кучер, Петько, Дахновський, Паначенко, Пасіч Г., Сергійчук.

Запасні: Кичак, Шистаков, Махнєв, Гук, Полюлях, Тимофієнко, Гучев, Гегедош, Шестаков.

Стартовий склад «Динамо»: Бущан, Кенджора, Забарний, Сирота, Миколенко, Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський, Вербич, Циганков, Гармаш.

Запасні: Бойко, Шепелєв, Шабанов, Де Пена, Лєднєв, Андрієвський, Караваєв, Тимчик, Кулач.