Думки після матчу «Верес» – «Динамо»

Динамо Київ 4 Грудня, 21:41 2420
Думки після матчу «Верес» – «Динамо» Фото: ФК Динамо
«Динамо» впевнено переграло на виїзді «Верес» у матчі 17 туру УПЛ (3:0).

УПЛ наступає на ті самі граблі

«Не розумію керівників Інгульця. Зайшли до Прем'єр-ліги, розуміють, яка погода на вулиці, мороз по всій Україні, отже, потрібно включити підігрів, правильно підготуватися. До них що хокейна команда приїхала? Це великий прокол керівників. Мені незрозуміла така некомпетентність».

Ця заява була зроблена В’ячеславом Шевчуком, нинішнім спортдиром Вереса у грудні 2020-го, після скандального перенесення матчу Інгулець – Шахтар. Тоді 42-річний екс-захисник, працюючи експертом на телеканалі Футбол, зовсім не соромився називати речі своїми іменами.

Сьогодні ж його риторика суттєво відрізняється:

«Ми повинні розуміти, що в Україні такий клімат. Газон дійсно доволі жорсткий, але бригада арбітрів дала дозвіл на проведення гри, хоча розмова була доволі жорсткою, доходило навіть до образ».

Об’єктивність зашкалює, та зараз про інше. Очевидно, що у нас з’являється неприємна тенденція.

Після прецедентів у Кропивницькому і Луцьку взагалі незрозуміло, хто і на яких підставах приймає рішення щодо увімкнення підігріву. Нічних мінус 5 виявилося недостатньо, аби завчасно подбати про підготовку поля. Верес, як команда-господар, киває пальцем у бік працівників арени, і це, щонайменше, дивно. Регламент УПЛ повинен бути чіткішим у схожих ситуаціях. Здається, навіть сам Шевчук не розуміє, хто несе відповідальність за грудневі «бетонні поля». А поки продовжуємо грати з підвищеним ризиком для здоров’я… всього за кілька днів до єврокубків.

Вербич – запізнілий MVP

Словенець знову високо літає. Футболіст, якого чимало експертів вже встигли списати з професіоналів, нарешті продемонстрував свій потенційно високий рівень. У обох голах – прекрасне виконання і робота без м’яча. Шкода, що найкраща версія Вербича повертається настільки пізно, коли Динамо більше не має шансів на єрокубкову весну.

Порівнюючи з тим же Де Пеною, який заточений на подачі у штрафний майданчик, балканець – більш різносторонній гравець. Вербич якісно зміщується до центру, постійно перебуває у пошуках м’яча, добре комбінує з Циганковим або Шапаренком. Захисники Вереса банально не встигали. З хорошою регулярностю Беньямін може стати справді важливим гравцем для Динамо. А поки що – безапеляційний MVP луцького протистояння і хороша опція на матч за честь та гроші у Лісабоні.