«Манчестер Сіті» без Зінченка обіграв «Вотфорд» і очолив АПЛ

Світовий футбол 4 Грудня, 21:59 230
«Манчестер Сіті» скористався поразкою «Челсі» і обіграв «Вотфорд» з рахунком 3:1.

Підопічні Пепа Гвардіоли приїхали в гості за перемогою, адже тільки вона б повернула команду на першу сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Вже на 4-й хвилині «містяни» відкрили рахунок: Фоден увірвався на правий край штрафного, переграв там Кіко й подав на дальню стійку, а Стерлінг замкнув – 1:0! На 31-й же перевагу чемпіонів мав подвоювати Гюндоган, який отримав класний пас від Бернарду Сілви й вийшов віч-на-віч. Німецький турок не зміг переграти Бахманна, але португалець тут же зіграв на добиванні. 2:0!

Це вже була вагома заявка на перемогу. В середині ж другого тайму Манчестер Сіті добив Уотфорд сольним проходом Бернарду Сілви, в завершенні якого хавбек вистрілив з правої половини карного майданчика – 0:3! Кучо на 75-й відквитав один гол, але це був гол престижу. Фінальний свисток зафіксував легку звитягу підопічних Пепа Гвардіоли й повернення «містян» на першу позицію.