ГУСЄВ зіграв за Україну і ще вісім динамівців за свої збірні

Динамо Київ 15 Серпня, 12:12 755
ГУСЄВ зіграв за Україну і ще вісім динамівців за свої збірні | 19-27
14 серпня певний календарем міжнародний день збірних честь своїх країн захищали і київські динамівці.

Цей огляд ми починаємо природно зі збірною України, яка під проливним дощем в присутності трохи більше 30,000 глядачів впевнено обіграла на НСК «Олімпійський» гостей з Ізраїлю - 2:0, завдяки голам у виконанні Ротаня (29-я хвилина) і Селезньова (71) .

Єдиний динамівець, задіяний Михайлом Фоменко у цьому матчі, Олег Гусєв активно провів відведені йому 80 хвилин зустрічі, і міг навіть забити, але не зміг у другому таймі реалізувати відмінний момент.

Найцікавішим з точки зору очного протистояння один одному став матч у Альгарве, де в основи своїх команд Португалії та Голландії були включені відповідно Мігел і Джермейн Ленс. 29,021 глядачів стали свідками цікавого протистояння відомих європейських футбольних шкіл, що завершився внічию - 1:1. Обидва наших повпреда були на провідних ролях. Ленс на 17-й хвилині віддав гольову передачу Стротману, що дозволило гостям на 17-й хвилині відкрити рахунок. Мігел у свою чергу впевнено відіграв весь матч на позиції опорного півзахисника, отримавши за вісім хвилин до фінального свистка попередження. Відігралася ж команда Велозу після голу Роналду на 87-й хвилині зустрічі.

Весь матч у складі збірної Австрії поступилася в Зальцбурзі на полі «Ред Бул Арени» команді Греції - 0:2 провів центральний захисник Александар Драгович. Йому і його партнерам по обороні, так і не вдалося стримати енергійного форварда гостей Мітроглу, що оформив на 39-й і 67-й хвилинах дубль.

Ще один гравець оборони «Динамо» Домагой Віда з перших хвилин включився в гру збірних Ліхтенштейну та Хорватії. 2,800 прихильників футболу, які відвідали «Рейнпарк Штадіон» у Вадуці подивилися досить драматично розвивався матч. Гості двічі виходили вперед після ударів Едуардо і Ребич, і двічі їх наздоганяли господарі за допомогою голів Крістена і Польверіно. Розв'язка настала за чотири хвилини до закінчення зустрічі, завдяки ще одному м'ячу Едуардо, принесшему перемогу «картатим» - 3:2. Огнєн Вукоєвич провів весь другий тайм, замінивши у перерві Баделя.

Знаменним став поєдинок між збірними Молдови та Андорри, що пройшов на стадіоні «Зімбру» в Кишиневі для півзахисника «біло-синіх» Каталіна Карпа. Він виявився для нього прем'єрним у формі національної команди, яка зіграла з одним з європейських «карликів» внічию - 1:1. Рахунок відкрили на 16-й хвилині гості (Оскар), а господарі зрівняли на 42-й (Дідів). Карп вступив у боротьбу за чотирнадцять хвилин до закінчення поєдинку замінивши Сидоренко.

Тепер саме час переміститися на африканський континент. Там, збірна Нігерії в Дурбані на арені «Мозес Мабіда» впевнено розібралася з господарями з Південної Африки - 2:0, завдяки двічі отличившемуся Нвофору (49, 68). Наша людина в складі «супер орлів» Браун Ідейє отримав ігровий час на 13 хвилин, замінивши в кінцівці Одуамаді.

Нарешті, Юнес Беланда разом з Марокко несподівано поступився на міському стадіоні у Танжері збірної Буркіна-Фасо - 1:2.