Бедон водки і машина пива: Поворознюк запалив у етері ЛЧ – парі з Козловським, Лунін в «Інгульці», Вова, Кошовий, політика

Футбол України 29 Травня, 20:45 596
Бедон водки і машина пива: Поворознюк запалив у етері ЛЧ – парі з Козловським, Лунін в «Інгульці», Вова, Кошовий, політика
На фіналі ЛЧ-2022 менеджмент MEGOGO вдався до оригінального рішення. Глядачу запропонували одразу два ефіри: на першому працювали коментатори Вадим Скічко та Віталій Кравченко, натомість інший заповнили Роман Бебех і… Олександр Поворознюк. Не було ні секунди сумніву, що в тому альтернативному ефірі перли, хохми і матюччя на квадратному метрі зашкалюватимуть.

Уболівальники поділилися за смаками та вподобаннями. Поціновувачів грубуватого прямолінійного епатажу «українського Тоні Сопрано» вистачає з надлишком. Проте відчутним був і хейт від тих, хто закидає Поворознюку кримінальне минуле та політичні амбіції.

Ефір розпочався із форс-мажору – понад 30-хвилинного перенесення старту поєдинку. Тож спілкування Бебеха з «Папою» моментами нагадувало інтерв’ю. «Чого очікуєте від сьогоднішнього фіналу?» – «Я думаю, від мене другої відповіді не буде. Сьогодні переможе Реал, тому що я все життя болію за Реал. Мастєрство Ліверпуля протів моєї прухи рядом не стоїть». Щодо місця проведення матчу Поворознюк був не менш категоричним: «Я думаю, що правильніше було б закрити небо над Україною і перенести його в Київ. Я стороннік цього». Далі – більше.

– Я знаю, що у вас є така мрія: щоб ваш клуб Інгулець зіграв проти мадридського Реала.

– Зіграєм полюбому. Поганий солдат, який не хоче буть генералом. Всьо равно сиграєм. Хай всі сміються, не вірять в це, а ми всьо равно сиграєм з Реалом – хоть товаріщеску ігру, но всьо равно сиграєм.

– Чому ви за Реал?

– Любимий футболіст Рональдо, а я щитаю, що Реал без Рональдо – це не той Реал. Так же само, як і Мілан, я щитаю, без Шевченка. Якби Шевченко остався в Мілані, я впевнений, що він би був там зовсім не на останніх ролях.

– Але ж є питання віку, Григорович. Ніхто з нас молодшим не стає, тим паче футболісти. Всі старіють і Роналду старіє.

– Я розумію. Але подивіться відношення до футболу Рональдо – і тут стане зрозуміло, що він іще, я думаю, года 3-4, а то й 5 буде грать. Він любому молодому фору дасть.

Про бажання Ліверпуля помститися за київський фінал і за травму Салаха, завдану Рамосом.

– Ну, знаєте, Рамос завжди жостко грав. І щас говорить про те, що це було осознано, я б не сказав. Це футбол і ніхто від цього не застрахований. Говорить і пред’яву робить, що він це зробив навмисне – неправильно.

Чи вплине заміна газону на Стад де Франс перед фіналом?

– Поганому танцору вічно шось мішає. Тому, я щітаю, газон не газон – виходь і іграй. Матч должен состояться при любой погоді.

На трибунах присутній Роберто Карлос.

– Роберто Карлосу тільки клітка не сподобалася в нас на стадіоні Інгульця. А так – все йому сподобалося. Він просто не зрозумів, чо так. (…) Хай подивиться, як Вова *башить бл*ть, і все пойме. І думку поміняє зовсім. Це Україна, це свободна держава! Коли воно це все на емоціях – все по-іншому.

Сенс діставати гроші з власної кишені і інвестувати у футбол. «Для чого це вам?»

– Багатьом це просто не зрозуміть. Футбол – це є частинка мого життя. А футбольний клуб Інгулець – це є четверта моя дитина, якою я просто забочусь, як про своїх дітей. (…) Вже заморився об’яснять. Скажу одне: Інгулець був, є і буде.

– Ви завжди казали, що футбол для вас – це драйв…

– Це сумашедші емоції, коли на останніх хвилинах особенно забивають переможний м’яч мої – це всьо. Це мені драйву хватає неділі три, місяць – ходить під цим впічатлєнієм. І в мене бізнес іде зовсім по-іншому, і прибавляється, і я не щитаюсь тоді. Вобщем це все по-другому. Футбол дає мені ту віддушину – я просто розслабляюсь.

Власники Ліверпуля за 12 років витратили на трансфери цієї команди близько 965 мільйонів фунтів стерлінгів.

– Я не розумію цих зарплат. Я не розумію цих цифр. Просто не розумію. За шо платить такі гроші?

– Останній тиждень найбільш обговорювана тема – Кіліан Мбаппе залишається в ПСЖ. Він мріяв з дитинства про Реал, але ось гроші ПСЖ і хороше ставлення до нього змусили його перепідписати контракт. Флорентіно Перес не зрозумів цього ходу. Англійські джерела говорять, що його зарплата буде складати близько 1 мільйона євро в тиждень.

– Мене про це можете не питать. Я вам говорив і говорю ще раз: я не розумію таких зарплат. За шо платить такі гроші? Всі горять: у футболіста коротка футбольна кар’єра – я все розумію. Но не до такой стєпєні.

– Але ті люди, які сьогодні виходять на поле, це по суті супергерої, які є маркетинговими цілями, тому що футболки Салаха, Бензема продаються по всьому світу. І коли люди чують, що вони отримують такі гроші, що вони такі круті, це тільки роздмухує цей рівень маркетингу. Президенти клубів створюють бульбашку велику, про яку ви казали, з іншого боку – створюють супергероїв.

– Єсть, що супергероїв роблять, а єсть, шо супергероями стають – без грошей, без нічого. От подивіться: Шевченко, Ребров – суперфутболісти. Чим вони хужі, ніж Рональдо і всі остальні? Чим?

– Мессі, Роналду вже десятиліття знаходяться на п’єдесталі.

– Хорошо, Мессі з Барселоною – це Мессі. Мессі в ПСЖ – хто він там такий? Один з гравців – от і всьо. Я говорив завжди і говорю: треба просто-напросто кожному гравцю найти свою команду. Так само і тренеру. От Лаврінєнко – у нього буде пожизнєнний контракт з Інгульцьом. Захоче піти в кращий клуб – я його відпустю. Знаєте, для чого? Щоб він пішов, попробував і вернувся назад.

Про схожість Реала і Інгульця, де президенти приймають ключові рішення.

– Футболісти іноді не розуміють одного: краще зробить шаг назад, а потім 10 вперед, ніж піти на великі гроші, сидіть на банкі і не іграть. От знаєте, приходить гравець і каже: «Я краще буду получать меншу зарплату, грать в дивізіоні ниже, але получать практіку ігрову і повишать свою кваліфікацію». А другі – наоборот. От, допустім, Лунін. Якби залишився в Зорі – вже давно грав би на вишім уровні, чим навіть Реал.

Ніколи не приймаю ключові рішення, покамість не посовітуюся з тренером, який – знавець своєї справи. Всі говороили, що Поворознюк ставе состав, визначає – кому грать, кому не грать, але ви можете запитаться у Лаврінєнка, в любого тренера, хто в мене був. Я рахую, якщо буду розказувать, кому грать, кому не грать, то зачем тоді мені тренер? Він же получає кошти, відповідає за результат – ну от і всьо.

В Андрія Луніна дуже мало шансів прибрати Куртуа з його позиції.

– У нього шансів нема просто вопше. Це на мій погляд. Був би він у Зорі, перебував би в тонусі, грав би за збірну. (…) Года ідут, года ідут, а футбольна карєра – дуже коротка. У нього шансів щас пока нема.

Чи відновлювати чемпіонат України?

– Я за те, щоб відновлювати. Єсть центральна Україна, є західна Україна. Я рахую, що треба грать чемпіонат. Тому що Турція там, Польща – це все харашо, но там колосальні затрати. Я не думаю, що президенти готові на сьогоднішній день (скільки допомагають на армію) брать і фінансувать клуби за кордоном.

Питання безпеки футболістів і людей, які обслуговують матчі.

– Да, це правда. Питання безпеки є, але я рахую, що всі ми щас живем так, шо на утро не знаєм, куди прилетить. Треба просить просто, щоб закрили небо. І тоді ми цих котіків за три сєкунди вигоним з України. І все буде добре.

Зробив прогноз: Реал виграє 2:1. Потім додав.

– Вже аж страшно стає. Всі розказують, що Поворознюка хтось розкручує, гроші платять там, а тут єслі Реал щас виграє 2:1, то скажуть, що Поворознюк – пророк іще.

– Вас просто розривають на інтерв’ю, тік-ток заповнений. Але ви зараз не дуже хочете всім давати інтерв’ю, тому що трошки стомились від цього.

– Нє-є. Коли мене питали думку простого народа – я їм говорив. Вони щас хочуть, щоб я виступав якимось експертом, я не спеціаліст у цій справі. Мене просто хочуть розкрутить так, що ви розумієте, про що я говорю… Хочуть показать друге обличчя. А я не можу буть другИм. Говорю те що думаю, говорю так як воно єсть. (…) Я чудово розумію, що журналісти не хочуть чуть те, що думає народ. Вже ж усі грають у політику. Не хочу про це говорить, потому шо щас заведуся.

Перший тайм

 • 1 хв. Напевно я на годину запізнився по вашим київським пробкам, того, навєрно, і матч задержався на годину. Ну шо, поїхали?!
 • 2 хв. Ліверпуль просто голодний до кубків, тому я думаю, що щас він трошки більше буде атакувать, але все-таки думаю, що буде гра рівна.
 • 3 хв. (на репліку про дуже хороший старт Ліверпуля) Почекайте 10-15 хвилин. Я розумію, шо ви за Ліверпуль, но я поки видохну і помовчу. Я за Реал.
 • 3 хв. Я представляю щас Женю Кошового. Реал трошки обороняється. Ми з ним заспорили на бедон водки: я сказав, що виграє Реал, він сказав, що виграє Ліверпуль. Думаю, щас Женя дивиться, як атакує Ліврпуль і думає, що всьо – бедон водки в мене. Та нє, Женя. Він буде у Петрові на Дєнь Побєди – буде на площаді бедон од тебе водки.
 • 4 хв. Я говорив і говорю: 10-15 хвилин – щас вирівняється гра і буде зовсім інша гра.
 • 7 хв. Скоростя просто сумашедші. – Це можна якось порівнювати з нашим футболом? – Нє (Сміється) Я говорю, як є. Тут голова крутиться, дивишся.
 • 8 хв. Трошки спокійніше стає. Ультрас Металіста також підтримує Реал. Хлопці, наші герої з Азова – також за Реал. Тож я думаю, що Реал точно переможе. Як героїчно наші хлопці з Азова, так і Реал – ми сьогодні переможем.
 • 9 хв. Тут всі мають працювати на атаку і на оборону – так, Григорович? – Тіки так. Пишуть мені, шо все равно Ліверпуль вигляде любаше. – Солідніше? – Ну да. – Старт матчу, безперечно, за англійцями. – Та підождіть, підождіть. Я шас напишу, що ще й с ним заспорю на бутильок, на бедон водки. Якраз може на площаді й хвате, тоді тільки свиней прийдеться різать.
 • 10 хв. (про святкування у Петровому воєнної перемоги України) Які квитки? На площаді сцена – і хай всі ультрас приїжджають, всі бажаючі гості приїжджають. Будем гулять.
 • 11 хв. (про мотивацію титулованих гравців Реала здобувати нові трофеї) Це професіоналізм. Його не проп’єш.
 • 13 хв. Люди пишуть: «Григорович, шось вас мало в ефірі. Більше коментуйте, будь ласка, хочеться вас більше чути». Ну мені ж запретили матюкаться українським народним фольклором – ефір виключиться (Усміхається). Читаю сообщєнія, що пишуть. Кажете, діти дивляться. Приїхали стадіон откривать, хлопчику 5 років – знаєте, що він сказав, хто Путін? (Сміється)
 • 14 хв. Григорович, ну щось тиснуть Реал? – Не спішіть.
 • 16 хв. Контролює, контролює Ліверпуль поки гру, але я думаю, ненадовго.
 • 16 хв. (Куртуа тягне удар Салаха) Уааах!!! Ти шо – бедон водки! Ого, вже другий.
 • 17 хв. (удар Алькантара) Н-є-є-єт!!! Нєт, нєт, спокойно. Куртуа – космос! Ко-о-осмос! Був би гол – був би Салах космос. А так – Куртуа космос.
 • 18 хв. І ще на бедон вина або віскі заспорю… (знову удар Салаха) І-і-іх, бл****ть! Та шо ж ето дєлаєтся, а?! Давайте дождемся перерива, я в перериві їх зарядю патріотичними висловлюваннями за Україну і вони понесуться – їх вже буде нереально остановить. Як наших воїнів ЗСУ нереально зараз остановить.
 • 18 хв. (невдала спроба Реала) Аааааай, бл*ть!!!
 • 19 хв. Ліверпуль не збирається зупинятися. Цікаво, скільки вони витримають цей темп. Що вони їли перед цим матчем, Григорович? – Щас, Ромчик, я напишу сообщєніє, що ми ше на бедон водки… вина, вина…
 • 19 хв. Нє, ну багато позволяють Ліверпулю. Але, думаю, це все… (удар Трента вище воріт) Та що ж це робиться?
 • 20 хв. Старт матчу провалений, Григорович? – Провалений, согласєн. – Що в таких ситуаціях треба робити? – Грать футбол.
 • 21 хв. (про Інгулець у фіналі Кубка України) У фіналі ми перегоріли. Ми неслись-неслись, а в фіналі просто перегоріли. Реально зробили подвиг. Ми на сьогоднішній день перша команда в Україні з Першої ліги, яка… (Мане пробиває в стійку) Ааааааа! Вот вам Куртуа! Вот вам, во! Ну це вже не смішно. Бл*ть, потянув, смотри – потянув. Бл*ть, красава! Це вже харош, харош уже. Мені начинає це не нравиться.
 • 22 хв. (гра Ліверпуля при втраті мяча) Сразу відбір, мєлкий фол…
 • 23 хв. Як ви ставитеся до Суперліги? – Та я більше вже переживаю за бедон водки. Я вспоминаю гру, товариську гру з Зорею, ми ще тоді грали в аматорах (виграли Кубок України серед аматорів), опа-па… (перемикається на ігровий епізод, а потім продовжує) Зоря грала основним складом і вони нам облизали всі штанги, два пенальті не забили, 86 минута, можна сказати случайна контратака – забиваєм гол. Я до Вернидуба послє гри підходю і кажу: «Сумашедша в вас команда, вопшє супер». Він каже: «Все нормально, тільки щот на табло» (Сміється) А ще я вам хочу сказати, вони грають як хочуть чи як можуть, а ми заб’єм, скільки захочем. Все буде харашо – Реал виграє.
 • 24 хв. (про Вернидуба в лавах ЗСУ) Я шось пропустив, не зрозумів, як він, чо він з Шерифа… У нього закінчився контракт? – Пішов, бо почалася війна. – Красавчик. Ви знаєте, таких людей дуже мало. Я вам скажу відверто. З початком війни дуже багато було людей, на яких можна було розраховувати (я так думав), але коли мені на другий день звонили ті з Болгарії, ті з Руминії, ті з… вопшем з-за кордону, я зрозумів, що… скажем так… Ті, які приїхали на сьогоднішній день, я їм руки не подам.
 • 26 хв. Скоростя просто сумашедші.
 • 27 хв. Модрічу – 36? Сказочно… Рональдо. – А ви наших футболістів зустрічали таких, як Модріч, які багато над собою працюють? – На сьогоднішній день я вам скажу, що такі гравці, які працюють над собою, такі й іграють, можуть до 40 іграть. Шева, повторюся, якби залишився в Мілані – грав би до сих пір. Ну може не до сих пір, але ще довго би грав.
 • 28 хв. (невдалий удар Фабінью) От так хай б’ють.
 • 29 хв. Як описати те, що з Реалом відбувається зараз? – Пропасть пока. Треба просто успокоїться. Видихнуть і успокоїться. Ліверпуль просто на крилах. – Скільки сил у Ліверпуля! – Таа, 30 хвилин матча, які ще сили. Подивимся другий тайм. – У Ліверпуля поки що більше бажання перемогти. – Погоджуюся. Не хочеться про це говорить, але поки так.
 • 30 хв. (передача на Вінісіуса) Ааееаааеееаа! Бл*ть…
 • 31 хв. Ну підождіть. Це тільки середина першого тайму. Почекайте. Саме головне, шо люди всі боліють за Реал. Привіт Запорожжю, Вінниці – всі відписуються, що боліють за Реал. Може тому, що я за Реал, не знаю.
 • 32 хв. (спроба Реала) Опа-па-пааа! Айййййй…. (про Бензема) Несеться, просто несеться. Заряжені обі команди. Ну, трошки преімущество в Реала, але два моменти були – просто катастрофа.
 • 33 хв. Ви повинні зрозуміть, що це Реал. Ви знаєте, що він завжди грає-грає, може от Барселони пропустить, а потім три забити. Тобто, це Реал. Його нада взбодрить. Думаю, якщо вони першими пропустять, то тоді ми побачим зовсім іншу гру. Хоча я не думаю, шо вони пропустять.
 • 34 хв. Заряджені обі команди. Подивіться, які очі. Зразу видно настрой команди. Про шо тут говорить.
 • 34 хв. (удар Салаха головою) І-і-і-і!!! (стук по столу) Х-у-у-ух! Проіграна позиція… Підказувать треба.
 • 36 хв. («у Реала, як у кішки, 9 життів») З Барселоной вспомніть, дополнітєльне время – два забивають. Єслі Реал поймає кураж, то його остановить нереально.
 • 36 хв. (напівмомент у Вінісіуса) Звоночєк!
 • 37 хв. (фол Карвахаля) Фол, фол, фол! Наверно жовта. Нє? Скажем так: Ліверпуль показує, шо він щас на ходу. Но… виграє Реал.
 • 38 хв. Реал терпе, терпе, а потом бац – і вистрелить. Ойойойой… – Ваші емоції можна порівняти з тим, коли Інгулець грає, чи ні? – Цеее… Не знаю. Це своє, рідне, ну. Це зовсім інше. Тут, знаєте, емоції єсть від харошого футбола. Ну, програє Реал – поставлю бедон водки лишній.
 • 40 хв. (після удару Мане) Запереживали ви, бачу? – Та трошки єсть. Гриша Козловський пише в кінці першого тайма, шо на ящик пива – він за Ліверпуль. Це видно, що він іде на барикади к тім, хто побєждає, дивиться, шо Ліверпуль трохи даве. Я Гриші хочу сказать, шо для тебе ящик пива, давай на машину пива – шо виграє Реал.
 • 41 хв. Яка габаритна команда у Ліверпуля! – Но виграє Реал. (про інвестовані суми у трансфери Ліверпуля) Ну да, хотя я всьо равно нічо не понімаю у тих зарплатах. Зачєм? Я не можу понять ці міліони, куда, зачєм, бл*ть. Дайте лучше людям, хто в цим нуждається.
 • 43 хв. (момент у Бензема) Аааааааааааайййй, бл******ть! (продовження моменту – гол) ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!! (офсайд) БЛ******ТЬ!!!! С*****КАААА!!! Ееееехххх. Бл*ть, та єсть-єсть, там положення. Було-було. Да, там помилка… Це не тут внє ігри, там було раніше внє ігри. Ану щас... (чекає повтор)
 • 45+1 хв. (гол досі на розгляді) Ви за VAR, Григорович? – Тільки за чесний VAR. Різний VAR буває. Трактується все по-різному.
 • 45+2 хв. (гол не зарахований) БЛ****ТЬ!
 • 45+3 хв. Ну ви побачили, да? Ліверпуль атакував-атакував, а Реал забивав. У Жеки Кошевого після гола, наверно, послєдні волоси випали з голови (Регоче).

Другий тайм

– Однозначно, тут гра на результат. Одна помилка може дуже дорого обійтися. Тому я рахую, шо гра дуже хароша, темп гри. Це не наш чемпіонат, це явно не УПЛ (Сміється). Це то, шо я вам говорив. Весь перший тайм Ліверпуль грав-грав-грав першим номером, один епізод – і міг вирішить. (про рішення VAR) Напевно знов якісь новшества в правилах. Я так і не зрозумів, чого. Останній гравець виконував роль воротаря? Ну, рахуючи те, що в нашому футболі рука може трактуваться 18 раз по-разному при VAR… (рекламна пауза) Куртуа – красавєц. (про фінал ЛЧ у Києві) Тоді Ліверпуль також домінував, але дві помилки воротаря вирішили судьбу матчу. Це футбол, за шо ми його і любимо – він непредсказуємий. (чи зайшов би в перерві такого матчу, щоб мотивувати свою команду) Ні. Це неправильно.

 • 47 хв. (про дебют коментатора) Думаю, що це не дебют. Я не собираюся цим займаться. Я іще раз говорив і говорю: на сьогоднішній день я готов кругом участвувати, де тільки можна, якщо кошти собираються на ЗСУ. Будь ласка, я готов участвувать кругом. Якби тільки бистріше… (простріл Трента) Оххх, бл*ять! Господи! Тут без матюка невозможно дивиться за цим футболом, бл*ть.
 • 48 хв. (невдала вилазка Реала) БЛ***ТЬ! Ну ви бачите, вже гра вирівнюється. І я б не сказав, що Ліверпуль домінує. Гра без ворот, але скоростя сумашедші. Осьо-сьо-сьо-сьо…
 • 49 хв. Як вам Реал без Рамоса? – Ну, Реал без Рамоса – як і без Рональдо. Це легенди Реала і Реал без них зовсім інший. Але покоління іде молодих і я думаю, що Реал – він і в Африке Реал. Реал є Реал і він завжди був і остається Реалом. Барселона – які б там состави не були – але не всегда є перші команди в Європі.
 • 49 хв. (Трент фолить) Жовта. Мені кажеться – жовта. Бачите, як в Європі арбітри – он будь ласка. В нас би це була б вже жовта. У нас дотронувся-впав – вже жовта. А тут, бачте, дають борьбу. У нас тільки Монзуль може дать бороться.
 • 50 хв. Шо з Реалом? Я шось вопшє дупля не даю. Шо з ними робиться? (…) А время йде. Я говорю – до першого гола, а потім ми побачимо зовсім інший футбол. Втрачати нема чого. Тому щас як тіки хтось пропусте, тоді вже піде зовсім інший футбол. Я маю глибоке переконання в тому, що пропусте первим Ліверпуль.
 • 51 хв. Шо Ліверпуль грає високо, шо Реал грає високо. Інша гра в другому таймі.
 • 52 хв. (про опіку Бензема) Ну так рівень гравця! Вся суть нападника – шо він один в один повинен обігрувать любого защітніка. Тому тільки м’яч у Бензема – зразу 2-3 гравця на ньому. – Ліверпуль краще пересувається і постійно в зоні м’яча їх більше. – Це вам так кажеться. – Неправда? – Нє. – Ну от не давали Бензема розвернутися. Щас тактика другА. Дивіться, як високо грає Реал.
 • 54 хв. (заблокований удар Мане) НЄЄЄТ! (перехоплення, фол) Це вже жовта. Я дивлюся по рівню УПЛ – там була б жовта за задєржку, а тут навіть штрафного немає. Ну от, пожалуста. У тому то й річ – тут зовсім другІ скоростя. Поетому й футбол інший. А в нас посадив арбітр на свисток – не вспів два паса отдать. Дотронувся, упав – свисток.
 • 55 хв. (простріл Трента) Бл*ть! ТА ШО Ж ЦЕ РОБИТЬСЯ, БЛ*ТЬ?! (переказують вітання ультрас із Харкова) Воспользуясь моментом, хочу офіційно пригласить всих фанатів на Перемогу. Вона не за горами, повірте. У нас найсильніша армія по духу – я це говорив і говорю. Але ше трошечки дочекаємося, поки прийде нам те оружиє, яке нам обіцяє Європа, наші партнери, і я думаю, що ми такой п*зди дадім… ой, Господи… не можу якось, бл*ть… – Поб’єм. – Та, п*здюлєй дамо, що вони підуть на край географії, бл*ть, і забудуть вопшє, шо таке Україна.
 • 56 хв. (зіткнення Мілітао і Діаса) Опа-па-па… Там, напевно, більше такий ігровий момент. Отмашки там не було, він просто упав. Це футбол, синок, терпи. (про манеру суддівства Тюрпена) Це зовсім інший футбол, коли арбітр дає грати. Це той футбол, який подобається зрітєлям. Подивіться, як в нас судять. Коли дають грати. Це борьба, це футбол, це мужскій від спорта. Ну зовсім інше все.
 • 58 хв. (удар Салаха) Григорович, гостро, дуже гостро! Рука? – Нє-нє-нє, нема. Ніякої руки там не було, розслабтесь. Це ж європейський VAR. На нашому VAR яйця – це були б руки, бл*ть. Коли треба якійсь команді, бл*ть.
 • 59 хв. (гол Вінісіуса – 0:1) ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!! АХАХАХАХА! БЛ******ТЬ! ВОТ ТАК, С*КААААА!!! ЄЄЄЄЄЄЄС! ЖЕКА КОШЕВИЙ, БЕДОН БЛ*ТЬ! ХА-ХА-ХА-ХА! Ну шо, бл*ть?! Вот вам Реал, бл*ть! Шас забиває на контратаке вторий, бл*ть, а потом, бл*ть, один і всьо – 2:1. Гриша Козловський, бл*ть, машину пива, бл*ть! (підозра на офсайд) БЛ*****ТЬ, НУ ЦЕ П*ЗДЄЄЄЄЦ! (гол зараховано) ХА-ХА-ХА, БЛ***ТЬ! *бала жаба гадюку, га? Ми шо, в прямом ефірі? Бл*ть. Дивіться, шас Реал забиває другий, спокойно. І все буде харашо.
 • 61 хв. Вони просто грають, як можуть, а ми – як хочем. Поетому… Я думаю, якшо ми після матча позвоним, шоб сиграть товарщєску ігру з Реалом, вони согласяться. Так, як я за них болів. Якщо це піде на пользу ЗСУ, я готов на все. Як би тільки побистріше закінчить цю зло*бучу війну, яка стільки бл*ть життів забрала.
 • 62 хв. (жовта Фабінью) У нашому чемпіонаті це б сказали «рожева». (…) Ох щас буде гаряче все! Ох щас буде. Я вам говорЮ.
 • 63 хв. Ви завелися, я бачу. Ось справжній коментатор прокинувся. – Нє, ну ви бачите, яка гра. Знаєте, наш народ завів президента, а тут гру заводе сам футбол.
 • 64 хв. (сейв Куртуа після удару Салаха) НУ ШО ІЩО СКАЗАТЬ?! Ну це п*здєц! Це лучший вратарь міра, лучший! Ну як може Лунін, бл*ть, грать у Реалі, якщо там єсть Куртуа? Ну як, ну зачєм? Нада пацану йти десь дальше грать. Лунін – хароший парєнь, хароший вратарь, але йому нада їхать в клуб якийсь грать. Щоб постоянно була практіка. В Інгулець хай приїжджає, буде постоянно грать. – А як то так ви за тренера вирішили? – В смислі? Я думаю, Лаврінєнко буде не протів.
 • 66 хв. Поліція теж нас дивиться – вітання від поліції. – Це наверно, бл*ть, дадуть мені штраф за матюки? – Можливо. Трошки треба менше.
 • 67 хв. Куртуа – вопшє, ну просто. То шо в цій грі він найкращий гравець – точно. (Реал відбивається) Осьо-сьо-сьо, аяяяяяй. Нада просто успокоїться. Куртуа – красавчік, красавчік.
 • 68 хв. Думаю, на сьогоднішній день всі зрозуміли, хто такі, бл*ть, рашисти, поетому… Не хочу про політіку. (знову про суддівство) Наші арбітри десь там їздять на стажировки, бл*ть. Ну чо не судять отак? Любо ж дивиться. Це гра, яку люблять наші вболівальники. – Це ж питання до кураторів, правда? – Та доберемся ми скоро до всих, бл*ть. До кураторів, до всих. Буде зовсім інша Україна, інший футбол – повірте мені. (….) Бля, красавчік, осьо-сьо.
 • 69 хв. (сейв Куртуа після удару Салаха) П*ЗДЕЦЬ! НУ ЦЕ ПРОСТО П*ЗДЕЦЬ! Шо він чуде, бл****ть! КРАСАВІЦ! Куртуа, давай, бл*ть, бедон водки, ящик пива! (…) Це така трьохходовка. Бл*ять, там мозги!
 • 71 хв. Бл*ть, які скоростя. Бух-бух-бух. (…) Шас буде вогонь, ВОГОНЬ! – Ви зараз завелися, бо в першому таймі якось потрошку. – Коли душа лежить до Реала, а він так грає – як можна радуваться, коли немає гри? А от якшо пішла гра! – У вас ще мотивація, свої заруби… – Тєм болєє. Кошевий мені шас бедон водочки подгоне, буде все харашо.
 • 74 хв. (удар Трента) НАДА УСПОКОЇТЬСЯ!!! Харош, харош. Отдихнули трошки. Оххх, Божечки.
 • 76 хв. (стандарт Реала) БЛ*ТЬ! Це п*здєц, як можна було не забить, бл*. Це ж вторий гол должен був буть. Аааай, бл*ть. Куда там, по воротам бий! Це п*здєц. (…) А ти бачиш, тому шо махнув внє ігри, боковий, а в нас би дали іграть. Тобто єслі боковий впевнений, то він сразу махає. А в нас дають дограть епізод, а потім дивляться VAR. А чо не дали доіграть?
 • 79 хв. Реал грає на результат. Десять хвилин треба потерпіть, просто потерпіть. (…) Маленькі футбольні хитрості. Ну, ви повинні зрозуміть.
 • 80 хв. (сейв Куртуа) БЛ*****ТЬ, КРАСАВЧІК! (суперечка за аут) Та наш м’яч. Реал должен кинуть. А нє. – З Кривбаса прийшло зауваження, що за Реал тут дуже сильно коментатори. – Не коментатори, а коментатор. Передайте Кривбасу, шо не коментатори, а коментатор. Чуїш, хай сильно не настаюють за ето, бо підуть за руським корабльом. – Ну ми своїх не можемо, Григорович. – А це наші? Мо то провокатори пишуть? – Ні, не провокатори. Артем Гагарін. – А-а, Гагарін, він же протів Реала, я знаю. Ну може він тоже дасть бедон водки.
 • 83 хв. (сейв Куртуа після удару Салаха) УІІІІІІІІІІІ, АХАХАХА! БЛ*ТЬ, ЦЕ ПРОСТО… НУ БЛ*ТЬ!!! НУ ЦЕ ВОПШЄ! КРАСАВЧІК! Шо він витворяє, бл*ть! Божечко, прийдеться Куртуа наверно… – Треба передати йому через Луніна запрошення на свято. – Ну це вапшє.
 • 84 хв. Ліверпуль не зупиняється! Дамой, дамой, дамой! – Вболівальники Ліверпуля скажуть, що це відскок. – Ну це футбол, я ж вам говорю. За шо ми його любимо – він непредсказуємий. (повтор моменту Салаха) Прийом – це вопшє. Права нога не робоча і все равно такий удар – це вапшє.
 • 85 хв. Бригада особливого призначення, Житомир, імені І. Богуна теж з нами дивиться матч. – 175 батальйон в полном составі дивляться. Вчора тільки приїхав… Марганець – там всі за Україну, бл*ть. Вопшє, готові перервать всих. Запорожжя, Марганець, тамта сторона – я чось думав трошки по-другому там, Токмаківка…
 • 86 хв. (заміна Вальверде – «це той, що був готовий дружину віддати заради перемоги») У каждой шуткє єсть доля правди. (виходить Камавінга) О, цей пацанчик щас заб’є.
 • 87 хв. (Вінісіус в офсайді) АЙ, БЛ*****ТЬ! (звіт про 1,5 млн гривень, зібраних під час ефіру) *БАТЬ БЛ*ТЬ! Ну слава Богу! Я ж говорю: готов усе робить для того, щоб тіки все йшло на ЗСУ і ми побистріше *банули цю рашистську нечисть. (…) АААА, ВНЄ ІГРИ БУЛО, бл*ть! (….) Треба було ще вболівальникам запропонувать футболки із надпісью «Вова, *баш їх бл*ть». Я впевнений, шо на цьом треке виросте все майбутнє покоління. Зеленський, канєшно, красавєц у нас. (інформація про 2 млн гривень) Подивіться, тіки сказав «Вова, *баш їх бл*ть» – сразу пол міліона за три сікунди, бл*ть! (…) Знову я хоть чимось зміг допомогти ЗСУ.
 • 90 хв. (заміна Модріча) Ой, красавчік. Відпрацював, вапшє просто… (….) Та спокойна, бл****ть! Тіха-тіха-тіха, спокойно, потерпіть – три минутки, скільки там добавив? (5 хвилин) БЛ*ТЬ!
 • 90+1 хв. (момент Себальйоса) БЛ*ТЬ! ААААААЕЕЕЕХХ! Щас должен був буть гол, а потом на 94-й отиграть одін – і всьо! Так должно було буть, бл*ть! Шось ідьот не по плану. – Карло Анчелотті наскільки грамотний тренер – так, Григорович? – Супер. Ето професіоналізм.
 • 90+2 хв. (удар Камавінги) БЛ****ТЬ! С*ка, ну цей сосунок должен був забить! Чо він, бл*, не забив, га? Ниже якби вдарив. Три минутки, бл*ть, пацани!
 • 90+4 хв. (штурм Ліверпуля) НЄЄЄЄЄЄТ! (фол проти Реала) Полежи, полежи, синок. Тебе больно вдарили, полежииии. Трошки полеж, полеж. Больно ж вдарили. (….) Дамой, дамой, бл*ть! (Бебеху) До кажого свого слова добавляй «может бить». Хлопці, минутка, минутка! Бий куди небуть! Ойойойой, бл*ть! (…) Ну, хлопці, потерпіть. Фол-фол, харош! Бл*ть, хахаха!
 • 90+5 хв. (фінальний свисток!) ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!! Кошевий, бедон, бл*ть! Козловський… Де ваш Ліверпуль, бл*ть? Скільки ударів по воротах, бл*ть? Пожалуста – один момент, гол, бл*ть. Всьо, до побачення, бл*ть. Щот на табло.