Власники «Мілана» підписали договір про продаж клубу – отримають понад мільярд і збережуть частину впливу

Світовий футбол 31 Травня, 18:22 231
Власники «Мілана» підписали договір про продаж клубу – отримають понад мільярд і збережуть частину впливу
Сага із передачею акцій «Мілана» в управління новій компанії близька до завершення.

Керівник RedBird Capital Partners Джеррі Кардінале перебував у Мілані ще зі святкування чемпіонства «россонері». 31 травня бізнесмену вдалося закрити угоду з хедж-фондом Elliott про покупку клубу, повідомляє La Gazzetta dello Sport.

За інформацією джерела, сторони підписали контракт про передачу контрольного пакету акцій. Офіційну заяву «Мілан» повинен зробити завтра, але не виключено, що це станеться раніше. Цей договір означає початок процесу передачі акцій компанії в управління RedBird Capital Partners. Щоб повністю закрити продаж знадобиться більше часу. Це стандартна бюрократична процедура.

Раніше повідомлялося, що Elliott продає 70% акцій за 1,3 млрд євро. Згодом RedBird зможуть викупити решту, збільшивши загальну суму компенсації ще на 500 тисяч. Відтак, Elliott близькі до завершення своєї місії. Фонд заробляє на тому, що приводить до ладу проблемні проекти і потім вигідно перепродає.

Нагадаємо, в управління Elliott «Мілан» потрапив у 2018 році, коли попередні китайські власники не змогли погасити кредит, який брали у американців. На той момент операція оцінювалася лише у 500 тисяч євро. Відтоді хедж-фонд нормалізував фінанси та значно покращив спортивні результати. «Мілан» повернувся у Лігу чемпіонів і навіть став чемпіоном Італії.