Стів Кларк: «Я впевнений, що наші трибуни віддадуть належне українцям перед матчем»

Збірна України 31 Травня, 20:41 436
Стів Кларк: «Я впевнений, що наші трибуни віддадуть належне українцям перед матчем»
На сьогоднішній прес-конференції в Глазго наставник шотландської збірної Стів Кларк висловив свою думку щодо поєдинку зі збірною України в рамках плей-офф ЧС-2022.
«Це буде емоційний вечір для всіх уболівальників на стадіоні через вторгнення росії в Україну. Я впевнений, що наші трибуни віддадуть належне українцям перед матчем, а потім переключатимуться на підтримку Шотландії та створять потрібну атмосферу, щоб надихнути гравців. Це дуже багато важить для нас.

Я зосереджений на своїй команді і хочу поїхати з нею до Катару. Того ж таки хочуть і гравці. Вони всі цілком здорові за винятком Натана Паттерсона, якому не вистачило часу, щоб відновитися до цього матчу. Але якщо ми пройдемо Україну, він може зіграти з Уельсом.

Думка Грема Суннеса, який хоче, щоб виграла Україна? Я не можу влізти в чужі думки, але вважаю, що у кожного свій погляд на ситуацію, що склалася. Кожен має право на власну думку. Я не скривджений на нього», – сказав Стів Кларк.

Нагадаємо, що півфінальний поєдинок плей-офф відбору ЧС-2022 між збірними Шотландії та України відбудеться 1 червня у Глазго на стадіоні Хемпден Парк. Початок зустрічі о 21.45 за київським часом.