Шотландія - Україна: оцінки від WhoScored

Збірна України 2 Червня, 09:16 2989
Шотландія - Україна: оцінки від WhoScored
Збірна України перемогла збірну Шотландії в стиковому матчі відбору на ЧС-2022.

Шотландія - Україна 1:3

Голи: Макгрегор - Ярмоленко, Яремчук, Довбик

Справжнє свято подарувала наша команда всій країні і в ефектному стилі переграла міцну команду Шотландії на її ж полі. За винятком останніх 15-20 хвилин наша команда контролювала гру, створювала багато моментів і могла не доводити справу до нервової кінцівки.

В центрі поля видав дуже крутий матч Зінченко, який встигав і відпрацьовувати у захисті і на чужій половині поля феєрити. Чого лише вартий момент наприкінці зустрічі, коли Олександр одним фінтом накрутив за пару секунд відразу чотирьох шотландців. Не дивно, що гравець Ман Сіті отримав один із найвищих балів.

А ось хто куражився на 100% на полі, так це був Ярмоленко. Андрій був просто нестримним, мав забивати на початку зустрічі, однак дивом влучив у Гордона. Потім все ж Ярмола забив і взяв участь у другому голі. Ярмоленко став гравцем матчу за версію WhoScored, він завдав 4 удари, зробив 3 успішних відбори, а також на його рахунку 4 вдалих спроби обіграти суперника. Просто ВАУ, яскравий перфоманс від нашого лідера і дуже приємно, що наші хлопці зараз змогли побороти непростий психологічний стан і всі емоції направити у правильне, футбольне русло.