Мессі та Ді Марія познущались з Італії – Фіналіссіма-2022 за Аргентиною

Світовий футбол 2 Червня, 13:22 985
Мессі та Ді Марія познущались з Італії – Фіналіссіма-2022 за Аргентиною   | 19-27
Аргентина здолала Італію (0:3) та виграла Фіналіссіма-2022.
Фіналіссіма-2022

Італія – Аргентина – 0:3

• Голи: Мартінес, 28, Ді Марія, 45+1, Дибала, 90+5

Європейський та південноамериканський футбол заклали курс на зближення. В рамках цієї співпраці вирішили відродити Кубок Артеміо Франкі (який востаннє розіграли 29 років тому) та назвати його Фіналіссіма. Турнір складається з одного матчу – зустрічі чинних переможців Євро та Копа Амеріка. Італія та Аргентина зійшлися на Вемблі.

Матч напівтовариський, однак тренери виставили потужні склади. Це подарувало вболівальникам якісне видовище. Команди грали у високому темпі, зберігали націленість на ворота та чудову динаміку. Італія на початку матчу намагалася комбінувати та вмикала високий пресинг, зустрічаючи суперників біля штрафного. Наслідком якого стали моменти Бернардескі (простріл перервав захисник) і Белотті (потягнув голкіпер).

Але в Аргентини є Мессі, який індивідуальною магією все компенсував. У середині першого тайму Лео зайшов у штрафний майданчик і викотив на порожні ворота Мартінесу. Латиноамериканці грали різкіше, будуючи вертикальні контратаки. Логічна стратегія, якщо врахувати, що в центрі оборони Італії грали вікові К'єлліні та Бонуччі. Черговий швидкий випад завершився голом, коли Мартінес зачепився за пас голкіпера та вивів на удар Ді Марію.

Роберто Манчіні спробував виправити ситуацію та зробив потрійну заміну в перерві. Але перехопити ініціативу «Скуадра Адзурра» не зуміла. Італія ледь не розгромила сама себе, коли Бонуччі через непорозуміння з Доннаруммою був за сантиметр від автогола.

Чемпіони Європи зовсім знітилися, а Мессі продовжував розривати. Двічі ефектно пробив Ді Марія – голкіпер парирував. Мессі створив ще один супершанс, але Ло Чельсо його змарнував. Потім Лео сам пробіг з м'ячем через все поле та перевірив пильність Доннарумми. Удар – Джіджі на місці. Ще один – знову сейв. Італія горіла, але не могла навіть відвести гру від своїх воріт.

Аргентинці продовжували знущатися з суперників. Мессі фінтив, Ді Марія носив м'яч на голові, а італійці з розпачу мусили фолити. «Скуадра» огризнулася лише раз моментом Скамакки, але й там був офсайд. Розгромну крапку в компенсований час після рейду Мессі поставив Дибала. Роберто Манчіні не вдалося реабілітуватися за провалену кваліфікацію на чемпіонат світу. Аргентина, провівши потужний другий тайм, заслужено взяла міжконтинентальний трофей.