​Чехія завдяки дебютному голу Кухти перемогла Швейцарію у матчі Ліги націй

Світовий футбол 3 Червня, 01:40 644
​Чехія завдяки дебютному голу Кухти перемогла Швейцарію у матчі Ліги націй | 19-27
Другого червня, на стадіоні «Сінобо (Еден Арена)» у Празі (Чехія) у першому матчі Ліги націй збірна Чехії приймала суперника по лізі А, групі 2 – національну команду Швейцарії.

Господарі здобули перемогу – 2:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 11-й хвилині відзначився нападник збірної Чехії Ян Кухта. Наголосимо, що це дебютний гол форварда за національну команду. На 44-й хвилині м'яч у відповідь забив швейцарський півзахисник Ноа Окафор. На 58-й хвилині автогол на свій рахунок записав хавбек збірної Швейцарії Джібріль Соу.

Крім Чехії та Швейцарії, у квартеті 2 ліги А знаходяться національні команди Португалії та Іспанії. Після першого зіграного туру чехи очолюють турнірну таблицю групи. Португалія та Іспанія ділять другий і третій рядки, а Швейцарія замикає таблицю.