«Вова — *баш їх бл**ь». Зеленський у своєму відео підсумував 100 днів війни та згадав фразу президента «Інгульця»

Інші новини 3 Червня, 21:45 2709
«Вова — *баш їх бл**ь». Зеленський у своєму відео підсумував 100 днів війни та згадав фразу президента «Інгульця»  | 19-27
Президент України Володимир Зеленський виступив з черговим відеозвернення до українців. Цього разу це був нетрадиційний ролик. Команда президента підготувала творчий виступ, який підсумував сто днів великої війни з росією.
Рівно сто днів тому всі ми прокинулись в іншій реальності. У 2014 році росія прийшла до нас з одним словом. Це слово - війна. 24 лютого росія додала до цього слова ще одне, зробивши словосполучення: повномасштабна війна.
Протягом ста днів – ми знаходили чи отримували, бачили чи хотіли стерти – ще інші слова. Усі – важливі. Усі – буде правильним згадати сьогодні», - сказав глава держави.

У своєму виступі Зеленський зачепив усі так звані «тренди» цієї війни - паляниця, Збройні Сили, «Стугна», «Козак», Зміїний і Чорнобаївка, окупація, Мордор, орки, «Іскандери», «Калібри», «Солнцепёки», фосфорні бомби, «Доброго вечора! Ми з України!» тощо.

І підсумував:

«Слава Україні! Слава нації! І кожному відоме продовження: «Смерть ворогам!» Бо є три слова, задля яких протягом вже ста днів після восьми років ми боремось: мир, перемога, Україна».

Дивіться повне відеозвернення глави держави.