Світовий футбол 4 Червня, 21:20 755
Ліга націй: представники УПЛ долучились до перемоги Люксембургу, Фінляндія епічно втратила звитягу над боснійцями | 19-27

Туреччина – Фарерські острови – початок о 21:45

Люксембург зумів здолати Литву завдяки Даніелю Сінані. Форвард Норвіча став автором дубля, забивши наприкінці двох 45-хвилинок. За тріумфаторів, до слова, грали представники клубів УПЛ – Жерсон Родрігес (Динамо) та Венсан Тілль (Ворскла).

Поєдинок між Фінляндією та Боснією і Герцеговиною мав схожий розвиток подій. Перший гол був забитий вже у доданий арбітром час до першого тайму. Його автор – теж нападник Норвіча Теему Пуккі, він реалізував пенальті. Втім, Суомі не змогли втримати переможний результат й пропустили на 90+3 хвилині. Підсумкова нічия.