Вболівальники Уельсу: «Ми граємо проти України, ФІФА, УЄФА, Бориса Джонсона, Джо Байдена…»

Збірна України 5 Червня, 11:44 1179
Вболівальники Уельсу: «Ми граємо проти України, ФІФА, УЄФА, Бориса Джонсона, Джо Байдена…»
Варто зазначити, що вболівальники з Уельсу досить агресивні у своїх висловлюваннях.

Якщо шотландці в переважній більшості були максимально толерантними і сильно переживали за Україну, підтримуючи її як до матчу, так і після (попри поразку), то валлійці, навпаки, закликають забути про все і не змішувати футбол та політику. Безумовно, є й ті, хто підтримує Україну, але їх значно менше за тих, хто висловлюється жорстко стосовно нашої збірної.

Welshy: Найповажніше, що ми можемо зробити стосовно України – це виграти в неї і вдавати, що в них нічого не сталося в країні. Давайте не переносити політику на поле, це неправильно.

Esney: Це жахливо, що ми мусимо грати з Україною зараз. Ми всі любимо та поважаємо цю країну за те, що вони борються за всю Європу. Ми підтримуємо українців усім серцем і хочемо, щоб їхні страждання припинилися. Але ж це спорт! А ми хочемо на чемпіонат світу. Отже, за всієї поваги, давайте просто зіграємо цей матч, не думаючи про те, з ким ми його граємо.

Srarck: Хто при здоровому глузді захоче їхати в Катар у листопаді? Це жахлива країна, де можна сісти у в'язницю просто за те, що ти чимось не подобаєшся арабам. Нехай краще збірна України туди їде, все одно їхні вболівальники не зможуть полетіти в Катар, тому що їм, вочевидь, буде ще дуже довго не до того.

Lloyden: Яка повага, про що ви? Не варто виявляти жодної поваги до українців! Їхні футболісти не зробили нічого такого, за що варто їх жаліти. Поки в них у країні війна, вони замість реальної допомоги подорожують світом, ще й на чемпіонат світу хочуть поїхати.

Doloway: Все складається на нашу користь. Нам не довелося грати фінал через три дні після перемоги над Австрією. Ми граємо вдома, ми мали час нормально підготуватися, а гравці надмотивовані і перебувають у чудовій формі. Зараз або ніколи – таким має бути девіз для багатьох наших гравців. Давайте забудемо про Україну, виграємо цей матч, перепишемо історію та потрапимо на чемпіонат світу.

Gyles: Усі хочуть, щоб Україна перемогла, але саме це найбільше дратує. Уельс багато допоміг українцям, ми дали притулок багатьом біженцям, то чому потрібно нам бажати поразки? Ми нікому нічого не винні і немає нічого поганого в тому, щоб хотіти здійснити мрію поїхати на чемпіонат світу. Ми не повинні робити собі погано, щоби когось порадувати.

Mackeras: Шкода, що обидві збірні не можуть потрапити на чемпіонат світу, але таке життя. Ми не можемо піддаватися Україні чи допомогти їм поїхати до Катару. Не думаю, що це було б правильно з нашого боку.

Fairbairn: У футболі все вирішує політика Як і в багатьох інших сферах життя. Уельсу просто не дадуть виграти, а потім поїхати на чемпіонат світу. Наша проблема полягає в тому, що світові потрібна гарна казка, а саме Україна в Катарі. Це обговорюватимуть ще багато років, робитимуть документальні фільми та писатимуть книжки про «українське диво». А Уельс? Ми просто опинимося зайвими на цьому турнірі, навіть якщо зможемо туди потрапити. Всі будуть тикати в нас пальцем і говорити, що ми образили Україну.

Rrehmann: Щоб пройти Україну, потрібний добрий арбітр. Вірніше, я сказав би, що потрібен чесний арбітр, який судитиме справедливо, а не так, як його попросять. Але чи є ще такі в УЄФА? Сумніваюсь. Ніхто не захоче зіпсувати кар'єру заради скромного Уельсу.

Protheroe: Звичайно, якийсь час весь світ ненавидітиме Уельс, якщо ми зможемо пройти далі. Але поступово всі почнуть забувати про Україну як мінімум у футболі. Давайте будемо відвертими: українцям просто ні до чого цей чемпіонат світу. У них є багато серйозніших проблем. І ніхто не знає, коли це все для них скінчиться.

Slagee: 64 роки Уельс намагається потрапити на чемпіонат світу. Тепер у нас з'явилася така можливість, і ми маємо її проґавити? Заради чого чи заради кого? Усі кажуть, що Україні важливо потрапити на чемпіонат світу і там гідно виступити, але я категорично не погоджуюся з цим! Поясніть мені, як допоможе людям, що постраждали від війни, те, що футболісти бігатимуть у своє задоволення в Катарі? Я не бачу тут жодного зв'язку. Якщо хочете реально допомогти українцям, то дайте їм літаки, кораблі, і що вони ще просять, щоб завершити війну. Давайте зупинимо Росію в реальному житті, а не намагатимемося створити гарну історію у футболі.

Geoff: Сподіваюся, що ми переможемо, але це УЄФА... Я думаю, що там усі будуть у захваті, якщо Україна потрапить на чемпіонат світу. Уявіть скільки грошей це принесе організаторам! Ну хто дивитиметься матч Уельс – Іран, крім уболівальників цих двох країн? А ось усі матчі України дивитиметься весь світ, тут без варіантів. Тож готуйтеся до того, що Уельс ніхто не пустить на чемпіонат світу.

Wixted: Щоб Уельсу обіграти Україну, треба забити бодай 4-5 голів. Якщо ми не будемо сильнішими за українців у кілька разів, то судді зроблять усе, щоб перемогла «правильна» країна. І від цього дуже боляче. Такий шанс потрапити на чемпіонат світу і таке жахливе ставлення до нас, наче ми якісь монстри. А ми просто хочемо нарешті потрапити на чемпіонат світу.

Spencer: Сподіваюся, що Уельс не повторюватиме за Шотландією і не допомагатиме Україні виграти. Ну, хто може взагалі повірити в те, що українці так потужно зіграли, незважаючи на те, що у них півроку не проводиться чемпіонат? А Шотландія показала у другому таймі, як вона вміє грати. Але потім знову стало їм шкода українців, і знову відійшли назад. Дуже хочеться вірити, що Уельс не піддаватиметься Україні.

Etery: Це просто футбол! Він не має жодного відношення до війни! Жодної пощади, ніякої жалості. Мені начхати на Україну і те, що там відбувається. Я просто хочу, щоб Уельс потрапив до чемпіонату світу. І нехай українці подякують, що вся Європа їх підтримує. Але нехай не нахабніють, ми і без того їм дуже сильно допомагаємо.

Hollings: Не може бути жодних сентиментів у неділю. Все, що має значення з нашої точки зору - це перемога. Ми зайшли занадто далеко, щоб зараз провалитися. Ігноруйте ЗМІ та ненависть до нас і зробіть свою роботу, хлопці.

Kayleigh: Я хотів би, щоб Україна потрапила на чемпіонат світу, якби вона не грала з Уельсом. Наша країна допомогла українцям з їжею, пожертвуваннями та гуманітарною допомогою. Але коли йдеться про спорт, то тут не може бути жодної допомоги. Кожен за себе.

Ginty: Цікаво, якщо Україна потрапить на чемпіонат світу, то у них у країні закінчиться війна, а люди перестануть гинути? Звучить смішно, чи не так? Тоді чому весь світ говорить про те, що українці мають поїхати до Катару? У мене жили біженці з України, їм було все одно на футбол та будь-який інший спорт. Вони просто хотіли їсти, спокійно спати та гуляти на вулицях, не боячись бомб. Впевнений, що українцям зараз не цікавий футбол. Просто хтось вирішив добре заробити на тому, що Україна зіграє на турнірі.

Prysor: Ну що ж, Уельс проти всього світу. Ми граємо проти України, ФІФА, УЄФА, Бориса Джонсона, Джо Байдена… Усі хочуть бачити Україну на чемпіонаті світу, а не Уельс, це вже зрозуміло. Нам не звикати до боротьби за свою мрію. І я впевнений, що ми переможемо, незважаючи на те, що всі проти нас.

Twamley: Жодної любові до України на полі. Жодного лайна – аплодувати їм, співати гімн і виявляти до них надмірну повагу. Ми повинні освистувати кожен їх дотик до м'яча. Зберігайте свої симпатії і виявляйте їх після перемоги. А у разі поразки покажіть, що вам справді прикро і ви дійсно хотіли потрапити на чемпіонат світу.