Матч імені Ваната. Молодіжна збірна України розгромила Північну Македонію

Збірна України 5 Червня, 23:00 2321
Матч імені Ваната. Молодіжна збірна України розгромила Північну Македонію | 19-27
Молодіжна збірна України здобула переконливу перемогу над македонцями та наблизилась до лідера групи H.

Євро-2023 U-21, кваліфікація

Група H

Україна U-21 – Північна Македонія U-21 – 4:0

Голи: В'юнник, 69, Судаков, 71, Ванат, 85, 90+4

Перший тайм зустрічі пройшов за однаковим сценарієм: Україна атакувала, тоді як македонці більше відсиджувались в обороні. Втім, рятувати голкіперу Північної Македонії довелось лише після удару Судакова. Решта пострілів були або неточними, або блокувались захисниками.

У другому таймі Супряга ледь не продовжив свою результативну серію, проте не дотягнувся до передачі з флангу. На 65 хвилині на полі з'явився Ванат, який перевернув хід зустрічі. Вже через 4 хвилини пройшла класна комбінація збірної України, а Владислав п'яткою викотив В'юннику під удар – той пробив точно у дальній кут.

Одразу після розіграшу з центру поля македонці пропустили вдруге. Супряга перехопив передачу, протягнув до штрафного та дав ліворуч на Ваната. Форвард прострілив, Супряга пропустив на набігаючого Судакова – 2:0.

Наприкінці гри Ванат знищив македонців. Після дальньої передачі форвард Динамо пошив у дурні двох захисників, після чого забив у дальній кут. А наприкінці гри Владислав оформив дубль у знущальній манері.