Леонід Буряк: «Деякі футболісти випали з гри»

Збірна України 6 Червня, 17:51 1018
Леонід Буряк: «Деякі футболісти випали з гри»  | 19-27
Колишній тренер збірної України Леонід Буряк прокоментував поразку від Уельсу (0:1) та прощання з надіями на Мундіаль.

«Потрібно подякувати нашій команді за дві гри – проти Шотландії та Уельсу, за самовіддачу та характер. Збірна України хотіла перемогти, багато для цього зробила, причому у такій складній ситуації, коли війна, коли немає чемпіонату країни.

Якщо детальніше говорити по матчу з Уельсом, то слід визнати, що деякі футболісти «синьо-жовтих» випали з гри. У другому таймі у нашої команди, очевидно, вже були не ті сили. У такому разі на перший план має виходити майстерність. Адже моменти у збірної України були, але чогось не вистачило.

Однакові склади на обидва матчі? Тут необхідно довіряти тренерському досвіду. Він відповідає за результат. З Шотландією зіграли дуже добре, але ротація у півзахисті мала відбутися. Багато футболістів виглядали не так яскраво. Коли йдуть два матчі поспіль, зазвичай буває, що якщо у першій грі – 30 відсотків браку, то у другій у тих самих виконавців – 50 відсотків. І навіть при цьому, вважаю, нам не вистачило 5-10 хвилин, щоб дотиснути збірну Уельсу», – резюмував Буряк у коментарі FootBoom.