У «Шахтарі» повідомили, що продають Маркоса за 8 млн, хоч розраховували на 40

Футбол України 7 Червня, 11:44 468
У «Шахтарі» повідомили, що продають Маркоса за 8 млн, хоч розраховували на 40
Війна змінила багато чого в українському футболі.

Асистент директора з футболу «Шахтаря» Карло Ніколіні підтвердив інформацію про те, що півзахисник «гірників» Маркос Антоніо переходить до римського «Лаціо», давши зрозуміти, що в клубі планували отримати від продажу хавбека в кілька разів більше, ніж фактичні 8 мільйонів євро.

«Маркос Антоніо має 2-річну доньку, за яку він дуже хвилювався після початку війни. Щоб перетнути кордон і повернутися додому, тренеру довелося дати йому трохи грошей, бо він мав лише кредитні картки, але вони не працювали. Він приїжджав до України, щоб грати у футбол, а опинився в епіцентрі світового конфлікту. Тепер Маркос Антоніо переходить у «Лаціо», який завдав величезного удару: 8 мільйонів євро – це замало, бо коли ми його отримали, то думали, що продамо за 40 мільйонів», - сказав Ніколині.

Також функціонер «Шахтаря» підтвердив інтерес «Лаціо» до іншого хавбека донецької команди - Майкона.

«Так, «Лаціо» зацікавлений, як і «Аталанта» та «Фіорентина». Майкон був і залишається у центрі проекту Де Дзербі. Якщо він вважає його ключовим гравцем, значить, у хлопця є такі техніко-тактичні та професійні якості, щоб бути готовим і до ривка у Серії А», - заявив Ніколіні.