Бейл готовий залишитися в Іспанії – сенсаційна пропозиція від екс-зірки «Реала»

Світовий футбол 8 Червня, 16:03 768
Бейл готовий залишитися в Іспанії – сенсаційна пропозиція від екс-зірки «Реала» | 19-27
Анхель Торрес – президент «Хетафе» – під час презентації нової форми команди зізнався, що клуб може оформити галактичний як для себе трансфер.

Вочевидь, Гарету Бейлу настільки сподобалося життя в Мадриді, що 32-річний вінгер готовий відмовитися від повернення на батьківщину чи переходу в клуб АПЛ. За словами очільника Хетафе, зірковий валлієць може продовжити кар'єру в його клубі (Хетафе входить у муніципалітет столиці Іспанії).

«Я розмовляв з представником Бейла. Це було 45 хвилин тому. Вони запропонували нам такий варіант. Ми повинні вивчити цю можливість з тренерським штабом Хетафе і керівництвом клубу», – цитує Анхеля Торреса Marca.

До слова, в сезоні 2021/22 Хетафе з труднощами врятувався від вильоту, відірвавшись від зони пониження у класі лише на 1 очко і посівши 15 місце.

Нагадаємо, Бейл став вільним агентом після 9-ти років, проведених у Реалі (з перервою на оренду в Тоттенхем). У складі мадридців валлієць тричі виграв Прімеру і 5 разів – Лігу чемпіонів. За «вершкових» Гарет зіграв 258 матчів, забив 106 голів та 67 разів асистував партнерам.

Перед матчем проти України у кваліфікації ЧС-2022 Бейл зізнався, що має багато пропозицій. У поєдинку з «синьо-жовтими» саме Гарет став співавтором переможного гола – після його удару Ярмоленко зрізав м'яч у власні ворота, а Україна не вийшла на чемпіонат світу.