Йожеф Сабо назвав головну помилку тренерського штабу збірної у матчі з Уельсом

Збірна України 9 Червня, 13:34 13374
Йожеф Сабо назвав головну помилку тренерського штабу збірної у матчі з Уельсом
​Колишній наставник київського Динамо та збірної України Йожеф Сабо в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Головна команда» висловився про виступ «синьо-жовтих» у плей-офф відбору ЧС 2022.
- Не маю до збірної та Петракова жодних претензій. Я дивився всі ігри нашої команди, які вона провела на зборах та у плей-офф. Ну не дається він нам, боженька не хоче нам допомогти, нічого не можемо зробити. Але нашим хлопцям не повинно бути соромно за ігри, які вони провели у Шотландії та Уельсі. У Шотландії команда провела дуже гарну гру. Коли я ще тренував, то фахівці, які були старшими, казали: «Покажи мені свою середню лінію, і я скажу, яка у вас команда».

Щодо гри з Уельсом, то наш тренерський штаб бачив і знав, що вони грають другим номером, від оборони, на контратаках. Можливо, не треба було пресингувати на половині поля збірної Уельсу. Варто було б затягнути їх до себе, і тоді ми грали б другим номером, на контратаках. Уельс міг забити другий та третій м'яч, коли виходили у контратаки, але наші хлопці виглядали дуже добре. У нас є команда, молоді хлопці, які ростуть.

Нехай Петраков продовжує працювати із збірною. Я його добре знаю, працював із ним у Федерації футболу. Він молодець, розумний. Я бачив, що він нормально спілкується зі всіма хлопцями. Тож не треба чіпати, у нас є команда, молодь, яка щодня росте, – сказав Сабо.