Ірландські вболівальники: «Другий склад України сильніший за основу Ірландії. Це ганьба»

Збірна України 9 Червня, 20:15 16357
Ірландські вболівальники: «Другий склад України сильніший за основу Ірландії. Це ганьба»
Ірландські вболівальники шоковані грою своєї команди та вимагають відставки тренерського штабу.

Ніхто не розуміє, як Ірландія могла зіграти так погано проти другого складу України. І це при тому, що українці взагалі не в кращих ігрових кондиціях, багато хто давно не грав, дехто ніколи не претендував на місце у першій команді України. Ірландці вважають, що якби проти них грав основний склад у цей вечір, то рахунок міг би бути взагалі ганебним.

Greg: Федерація футболу Ірландії недаремно призначила настільки слабкого тренера. Адже насправді наша збірна має виступати у дивізіоні С чи навіть D. Саме такого рівня наші футболісти та тренерський штаб. І саме тому ніхто не прагне нічого міняти. Завдання нашої збірної опуститись у дивізіон С, це вже очевидно.

Noel: Торік я був упевнений, що гірше Ірландія вже точно не гратиме. Як я помилявся! Ми продовжуємо падати на дно і ніхто не знає, коли це все припиниться.

Bonfield: Давно говорю про те, що Кенні чудовий тренер для ірландських клубів, але він не може працювати у збірній. Це зовсім інший рівень, тут команди із серйозними гравцями, із солідними тренерами. І мене дратує, що Кенні постійно обіцяє, що у наступному матчі Ірландія точно зіграє краще. За рахунок чого це має статися?

Daire: Кенні отримує 500 тисяч доларів на рік. Це на 100 тисяч більше, ніж заробляє президент США! Але чи можна порівнювати цих людей, їхню відповідальність та якість їхньої роботи? Якби Кенні доплачував федерації футболу Ірландії, то я зрозумів би, чому його не звільняють. А так... Він давно мав піти.

Stagles: Другий склад України сильніший за основу Ірландії. Це ганьба. Не здивуюся, якщо у матчі-відповіді український тренер випустить на поле третій склад, і вони знову нас без проблем обіграють. Соромно за нашу збірну, за гравців і особливо за тренерський штаб. Ці люди не мають почуття власної гідності, інакше давно подали б у відставку.

Benji: Впіймав себе на тому, що під час матчу симпатизував українцям. Тренер ризикнув і випустив другий склад, але ці хлопці билися на полі, створювали моменти і грали так, ніби їм протистоїть Гібралтар. Це і є чудова робота тренера. Та й деякі футболісти в України сподобалися. В Ірландії таких мало.

Fitzptrick: 10 змін внесла Україна до основного складу після матчу з Уельсом. 10! Але навіть цього виявилося замало Ірландії, щоб гідно зіграти проти цієї команди. Наша збірна настільки убога, що дубль України почував себе на нашому стадіоні як удома і жодної секунди не сумнівався у своїй перемозі. Браво, тренерський штаб Ірландії, так тримати!

Shay: Навіть якби у футболках збірної України вийшли звичайні вболівальники, то вони все одно обіграли б Ірландію. Наша команда настільки слабка, що незабаром почнемо програвати Сан-Марино і нам придумають окремий дивізіон.

Dillon: Це сьогодні яка команда України нам протистояла? Друга, третя, десята? Я майже нікого з них не знаю, вони начебто навіть у своїх клубах не всі в основних складах грали. Як це так? Як таке можливо? Немає слів, щоб описати цю ганьбу. Ці хлопці не мають жодного права грати за збірну Ірландії. Таке відчуття, що в них навіть мотивації немає.

Tobitt: Коли я дізнався, що Україна гратиме другим складом, то зрадів, адже ми повинні були обігравати таку команду. Але коли я побачив, як ми граємо, зрозумів, що це знову буде не наш день. Знову і знову нас усім соромно за Ірландію. Нам, але не футболістам та тренерському штабу, на жаль.

Cartin: Здається, що Кенні наказав команді частіше пасувати назад, щоб потім сказати, що ми більше володіли м'ячем. Інакше пояснити нашу тактику неможливо. Здається, сьогодні ми зіграли ще гірше, ніж проти Вірменії. Хоча я був певен, що це неможливо.

Aylward: Коли ми говоримо про збірну Ірландії, можна сказати, що це був не наш день, не наш тиждень, не наш місяць, не наш рік, і навіть не наше десятиліття. Але нічого, коли-небудь все зміниться на краще. Напевно. А поки що потрібно просто потерпіти.

Darragh: Найкраща команда перемогла, як і очікувалося. Нерозумно було сподіватися, що ми зможемо обіграти навіть другий склад України. По-перше, самі собою українці зараз дуже сильні. По-друге, Ірландія давно не була настільки слабкою. От і виходить, що швидше було б дивом, якби ми змогли відібрати очки у такого серйозного суперника.

Ciaran: Ірландія поважає традиції. Як із самого початку склалося, що ми «не повинні» вигравати у Лізі націй, так воно все й продовжується. З іншого боку, ми продовжуємо оновлювати різні «рекорди», які навряд чи комусь підкоряться найближчими роками. Ми вже увійшли до історії, нехай і з чорного входу.

Og: Давайте просто зарахуємо Ірландії технічні поразки у всіх матчах і більше не ганьбитимемося. Українці зробили все, щоб ми змогли гідно зіграти, але виявилося, що навіть їхній другий склад набагато сильніший за нашу основу. Більше ніхто не хоче дивитись на цю ганьбу.

Bernie: Зіграли добре, я б навіть сказав чудово! Був упевнений, що Україна переможе з рахунком 3:0 або більше, а тут – мінімальна поразка від другого складу. Ірландія навіть могла зрівняти рахунок, і тоді взагалі було б національне свято.

O’hercain: Українці молодці. Грали набагато краще та заслужено перемогли. Сподіваюся, що саме Україна займе перше місце у групі та повернеться до дивізіону А. У них чудова команда, відмінний тренер та гарні молоді гравці. Жаль, що така збірна не потрапила на чемпіонат світу, а потрапив Уельс, який там буде зайвим.

Loughrey: Люксембург, Вірменія, дубль України… Кому потрібно програти, щоб федерація футболу Ірландії задумалася про звільнення Кенні?

Eanan: Прокляття Ліги націй переслідує Ірландію. Якщо я не помиляюся, то у цьому турнірі ми не змогли виграти жодного матчу! А більшу частину програли. Лише дивна система відбору дозволяє нам перебувати у дивізіоні В, хоча ми не гідні грати на цьому рівні.

Cleirigh: Шокуюча, найгірша ірландська команда всіх часів. Нагадаю, що це друга команда України, вони зробили 10 змін у матчі проти Уельсу на вихідних та все одно без проблем обіграли нас! Це ще гірше, ніж програти основному складу Вірменії.