Артем Федецький: «Записав Дзюбі голосове, «нашарашив» усе йому»

Війна 10 Червня, 13:24 576
Артем Федецький: «Записав Дзюбі голосове, «нашарашив» усе йому»
Колишній захисник збірної України Артем Федецький заявив про ненависть до російської націй після звірств у нашій країні.
«Нема з ким з російських футболістів підтримувати контакт. Дзюбі голосове записав, не знаю, прочитав чи не прочитав. Я там «нашарашив» все йому. Ще на початку війни. Та вони всі сцикуни, з ким говорити? Вони понабивали кишені «баблом». Росія ж як живе – або ти олігарх, або «мультік», або просто «відряди Путіна». Тобто немає там середнього рівня, людей, які хочуть розвиватися.

Не хочу говорити за всіх абсолютно, є можливо ті, хто адекватно дивиться на речі. А так, це нація олігофренів. У 21-му столітті можна будь-яку інформацію знайти, але їм це не цікаво. Вони будуть жити в зас###ій кімнаті, в бардаку, з «бояришником» на столі, бухати. Ззаду буде висіти портрет того до#####ба Путіна.

Як люди можуть думати про такі речі, коли війна 41-45-го – це страшно, голод, купа смертей. Не тільки українці, з усього союзу. І вони святкуючи 9 травня кажуть «Можем повторить». Що це за дебіли? Зараз би діди та прадіди, які воювали, взнали б, що Росія піде на Україну з війною… Я думаю, вони б самі свої сім’ї повирізали, щоб не розмножувалися.

Ну як це назвати? Вбивати людей, ґвалтувати дітей, жінок… Скільки ці пі####си поґвалтували дітей в Бучі та Гостомелі на очах у матерів… У мене шалена ненависть до цієї нації. Це непотріб просто», – сказав Федецький.