Степаненко оголосив про завершення сезону – півзахисник не допоможе збірній України

Збірна України 10 Червня, 15:20 439
Степаненко оголосив про завершення сезону – півзахисник не допоможе збірній України
Тарас Степаненко продовжує заліковувати травму, отриману у таборі збірної України.
«Колись, у ретроспективі, роки, проведені у боротьбі, здаватимуться вам найщасливішими. Цей вираз завжди зі мною, коли важко та боляче.

Останні місяці усі мої думки про Перемогу у війні та потрапляння на чемпіонат світу. Та ці мрії були пов'язані одна з одною міцним зв‘язком, який був у мене у серці та грів душу. Потрапити до Катару – мета, яка була так близько, що ми майже зуміли до неї доторкнутися, відчути запах перемоги та подарувати найважливіше – посмішку та неймовірні позитивні емоції для українців.

Сильні люди створюють свою вдачу, а українці – дуже сильна нація. Тепер це знають в усьому світі. І у війні ми обов'язково переможемо, усі разом. І колись чемпіонат світу проведуть в Україні, я в цьому не сумніваюся.

На жаль, я не зможу допомогти збірній у матчах з Вірменією та Ірландією. Тому для мене цей сезон завершено. Ментально – найважчий сезон у моєму житті. І це дуже важкий досвід, який дає можливість зробити висновки та бути сильнішим. Все буде добре. Далі буде... Слава Україні!» – написав Степаненко на своїй сторінці в Instagram.