«Зоря» була, є і буде»: генеральний директор клубу неоднозначно відреагував на заяву «Ворскли» про призначення Скрипника

Футбол України 10 Червня, 17:17 518
«Зоря» була, є і буде»: генеральний директор клубу неоднозначно відреагував на заяву «Ворскли» про призначення Скрипника
Генеральний директор «Зорі» Станіслав Оганов прокоментував призначення наставника луганської команди Віктора Скрипника головним тренером «Ворскли».
«Як пройшло розставання Скрипника із Зорею? По-перше, ми не розійшлися. У нашого клубу контракт з Віктором Анатолійовичем до 1 липня. По-друге, нехай цю інформацію коментує Ворскла. Мені нема чого сказати з цього приводу.

Зоря планує втримати Скрипника? Ми багато чого плануємо. Повторюся, контракт Скрипника діє до 1 липня. А раптом він завтра прийде і скаже: «Станіславе Вікторовичу, хочу й далі з вами працювати». Може це статися? Тож давайте зачекаємо 1 липня. Як то кажуть, поживемо – побачимо. У будь-якому разі, Зоря була, є і буде.

Коли Зоря розпочне підготовку до нового сезону? Потерпіть трохи. Я вам уже казав, що як тільки ми ухвалимо таке рішення, ви дізнаєтеся про нього першими», – поділився Оганов у інтерв'ю Fanday.

Нагадаємо, 9 червня Ворскла оголосила про призначення Віктора Скрипника на посаду головного тренера. При цьому, його контракт з Зорею ще не добіг кінця.