Футбол України 13 Червня, 10:09 790
Шевченко у складі збірної світу виграв благодійний турнір – легенди футболу разом із зірками шоубізнесу влаштували шоу | 19-27
На Лондон стедіум відбувся благодійний матч за титул Unicef UK.

Soccer Aid 2022

Збірна світу – Англія – 2:2 (по пенальті – 4:1)

Голи: Бек, 22 (п), Четінай, 60 – Райт, 44 (п), Греннан, 47

Цьогоріч за трофей змагалися дві найтитулованіші команди Soccer Aid – Англія та зірки світу ставали тріумфаторами по п'ять разів. Щоправда, остання перемога британців датована ще 2018 роком. З допомогою Девіда Джеймса, Гарі Невілла, Джо Коула, Джеймі Каррагера, Марка Нобла та Тедді Шерінгема вони сподівалися переписати історію.

Протистояла англійцям не менш зіркова команда на чолі Усейном Болтом. За збірну світу також зіграли зіркові футболісти – Петр Чех, Кафу, Партріс Евра, Роберто Карлос, Роббі Кін, Дімітар Бербатов та Андрій Шевченко. Українець у першому таймі мав дві непогані нагоди відзначитися. Спочатку він не зміг влучити у ворота після подачі з кутового, а потім поставив під загрозу чоловіче здоров'я голкіпера англійців. Є підозра, що Девід Джеймс волів таки пропустити той м'яч...

До перерви команди обмінялися точними ударами з пенальті. Евра заробив для Ноа Бека, а під кінець тайму тіктокер привіз аналогічне покарання на власні ворота. За Англію забив Марк Райт – телеведучий, яки грає у футбол у нижчих дивізіонах. У другому таймі ще два м'ячі. В обох випадках провально діяли оборонці. Переможця визначила серія пенальті, в якій англійці не змогли реалізувати перші два удари, а зірки світу виконали все бездоганно і вшосте здобули трофей.